Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
29.03.2021

Hotel Novotel Warszawa Airport i agencja Bespoke łączą siły i tworzą realizacje w nowym studio nagrań

Hotel Novotel Warszawa Airport i agencja Bespoke łączą siły i tworzą realizacje w nowym studio nagrań

Wszyscy dobrze wiemy, że hotele musiały się przystosować do aktualnych realiów i wiele z nich poczyniło większe lub mniejsze inwestycje w swoje zaplecze konferencyjne. 

Tak było również w przypadku Novotel Warszawa Airport. W warszawskim obiekcie zaaranżowano STUDIO NAGRAŃ w dwóch salach konferencyjnych. W jednej znajdziemy studio o powierzchni 400 m2, ekran LED i scenę o wielkości ponad 50 m2. W drugiej zaś, mniejszej, powstało profesjonalne studio z GREEN BOX'em o powierzchni tła 16 m2. Wielkość pomieszczenia to 60 m2. 

Dodatkowo ofertę eventową uzupełniają parking, garderoby, usługi cateringowe, dodatkowa przestrzeń dla gości i dostęp do pokoi hotelowych.

Studio nagrań jest efektem współpracy Grupy Acoor z agencją eventową *Bespoke. Hotel wraz z agencją organizują ciekawe realizacje - zarówno te hybrydowe, jak i te całkowicie online.


Realizując od początku pandemii spotkania digitalowe, stwierdziliśmy, że propozycja warszawskich studiów jest ograniczona i nie spełnia naszych oczekiwań jakościowych. Dlatego wraz z naszym partnerem Grupą Accor uruchomiliśmy autorskie studio online – mówi Łukasz Klimczak, członek zarządu Bespoke.

 – Istotnym wyróżnikiem naszego studia jest hotelowa infrastruktura i obsługa. Klienci otrzymują idealne warunki pracy, niespotykane w położonych na peryferiach studiach telewizyjnych czy poprzemysłowych i często prowizorycznych halach. Dla prelegentów spoza Warszawy mamy pokoje, a także możliwość przygotowania cateringu z sieci Accor – mówi Paweł Feliszek, key account manager Poland & Baltic States Accor.

Poniżej znajdziesz film promocyjny.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Novotel Warszawa Airport
Novotel Warszawa Airport

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij