Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.01.2022

Hotel pod Poznaniem - odwiedź Hotel Sezony i przenieś się do zupełnie innego świata

Hotel pod Poznaniem - odwiedź Hotel Sezony i przenieś się do zupełnie innego świata

Wczoraj rekomendowaliśmy Wam urokliwy obiekt w województwie dolnośląskim, a dziś "wskakujemy" do województwa powyżej, czyli do Wielkopolski, w której znajduje się Hotel Sezony, czyli miejsce stworzone w harmonii z naturą.

Może nie wszyscy wiedzą (a my chcemy to zmienić:)), że zaledwie 15 minut jazdy od Poznania znajduje się bardzo klimatyczne miejsce, w którym możesz zorganizować spotkania biznesowe i przyjęcia okolicznościowe. Sezony. Restauracja i Hotel to doskonały wybór dla osób, którym zależy na miejscu zlokalizowanym w korzystnej lokalizacji, miejscu z nowoczesnymi i eleganckimi wnętrzami, ale również miejscu, w którym można odsapnąć od miejskiego zgiełku i nacieszyć się spokojnym otoczeniem przyrody. 


Hotel Sezony otoczony jest 1-hektarowym terenem zielonym, który nie tylko jest atutem podczas przerwy między panelami konferencji (można odpocząć na świeżym powietrzu), ale również z powodzeniem można go wykorzystać do organizacji imprez plenerowych (pikników firmowych, spotkań integracyjnych i imprez w stylu barbecue). Miejsce to jest o tyle przemyślane, że nawet zła pogoda tutaj jest niestraszna, ponieważ w ogrodzie znajduje się zadaszony taras.

No dobrze, ale mamy styczeń, temperatury na minusie, a mimo to chcemy zorganizować w Hotelu Sezony swój event. Da się? Oczywiście, że tak! W hotelu znajdują się 2 sale: mniejsza na kameralne spotkania do 14 osób oraz Sala Bankietowo-Konferencyjna, w której z powodzeniem zorganizujesz wydarzenie nawet do 100 osób - zarówno tę bardziej formalną część, jak i pokonferencyjny bankiet. W trzygwiazdkowym hotelu znajduje się 58 miejsc noclegowych, więc spokojnie możesz zorganizować tu kilkudniowy wyjazd firmowy z zakwaterowaniem swoich gości. 


A jeśli akurat nie planujesz żadnego spotkania i przyjęcia, to do Hotelu Sezony warto przyjechać choćby na obiad lub kolację. Znajduje się tu restauracja, która funkcjonuje zgodnie z cyklem zmieniających się pór roku - stawia się tu na sezonowe produkty wysokiej jakości. Część składników, z których przygotowywane są potrawy, pochodzi od lokalnych gospodarzy - sąsiadów hotelu.
Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, to warto wsiąść w samochód, przejechać te 15 minut i znaleźć się w całkiem innym świecie - tym spokojniejszym i tym smaczniejszym ;)  Odwiedzenie tego miejsca rekomendujemy jednak nie tylko Poznaniakom, ale również osobom  z dalszych zakątków kraju.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij