Hotel Rancho Pod Bocianem - 180 miejsc noclegowych po modernizacji

Hotel Rancho Pod Bocianem - 180 miejsc noclegowych po modernizacji

Rozbudowana część z pokojami, salą konferencyjną i bankietową, łóżka hotelowe, kolorystyka i detale nawiązujące do przyrody i natury - to jedynie część zmian, które zostały wprowadzone w ramach zakończonych właśnie prac modernizacyjnych w znajdującym się 30 km od centrum Warszawy hotelu Rancho Pod Bocianem.

Otwarcie nowej części, która powiększy bazę noclegową hotelu do 180 miejsc, planowane jest jeszcze na kwiecień tego roku. Pokoje, które znalazły się w nowej części, wyposażono w nowe, klimatyczne meble, wykładziny z wzorami 3d, telewizory oraz tekstylia dekoracyjne. Odpoczynek podczas szkoleń, konferencji i spotkań integracyjnych zapewni Gościom również dawna część obiektu, którą wyposażono w komfortowe łóżka z wygodnymi materacami. Modernizowana jest także część sal konferencyjnych, które wyposażono w nowe krzesła i stoły konferencyjne.

Z myślą o klientach biznesowych, nowa część hotelu Rancho Pod Bocianem została wydzielona jako obszar do szkoleń i spotkań integracyjnych. Nowa sala bankietowa i konferencyjna, poza standardowymi udogodnieniami i wyposażeniem, będzie miała stały dostęp do Internetu i ekspres do kawy. W pokojach na Gości czekać będą jasne, pastelowe kolory, które zapewnią odpoczynek po całodziennych szkoleniach czy konferencjach.

Rancho Pod Bocianem to miejsce, które do tej pory kojarzone było głównie z pięknego 20 hektarowego terenu wykorzystywanego do organizacji eventów i pikników firmowych, obecnie stawia na coraz bardziej komfortowe zaplecze szkoleniowe i noclegowe. Właśnie dlatego w procesie modernizacji uwzględniono detale, które oddają naturalny charakter regionu, poprzez umieszczenie na ścianach fotografii przedstawiających najpiękniejsze okazy polskich ptaków.

Obiekt cieszy się coraz większą popularnością, na co wpływać może wiele czynników. Z pewnością jednym z nich jest otwarcie obwodnicy Raszyna i Janek, co spowodowało zmniejszenie czasu podróży z centrum Warszawy o połowę. Klienci nie muszą się obawiać także postojów w korkach.


INFORMACJA PRASOWANotatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz