Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.03.2016

Hotel Rancho Pod Bocianem - 180 miejsc noclegowych po modernizacji

Hotel Rancho Pod Bocianem - 180 miejsc noclegowych po modernizacji

Rozbudowana część z pokojami, salą konferencyjną i bankietową, łóżka hotelowe, kolorystyka i detale nawiązujące do przyrody i natury - to jedynie część zmian, które zostały wprowadzone w ramach zakończonych właśnie prac modernizacyjnych w znajdującym się 30 km od centrum Warszawy hotelu Rancho Pod Bocianem.

Otwarcie nowej części, która powiększy bazę noclegową hotelu do 180 miejsc, planowane jest jeszcze na kwiecień tego roku. Pokoje, które znalazły się w nowej części, wyposażono w nowe, klimatyczne meble, wykładziny z wzorami 3d, telewizory oraz tekstylia dekoracyjne. Odpoczynek podczas szkoleń, konferencji i spotkań integracyjnych zapewni Gościom również dawna część obiektu, którą wyposażono w komfortowe łóżka z wygodnymi materacami. Modernizowana jest także część sal konferencyjnych, które wyposażono w nowe krzesła i stoły konferencyjne.

Z myślą o klientach biznesowych, nowa część hotelu Rancho Pod Bocianem została wydzielona jako obszar do szkoleń i spotkań integracyjnych. Nowa sala bankietowa i konferencyjna, poza standardowymi udogodnieniami i wyposażeniem, będzie miała stały dostęp do Internetu i ekspres do kawy. W pokojach na Gości czekać będą jasne, pastelowe kolory, które zapewnią odpoczynek po całodziennych szkoleniach czy konferencjach.

Rancho Pod Bocianem to miejsce, które do tej pory kojarzone było głównie z pięknego 20 hektarowego terenu wykorzystywanego do organizacji eventów i pikników firmowych, obecnie stawia na coraz bardziej komfortowe zaplecze szkoleniowe i noclegowe. Właśnie dlatego w procesie modernizacji uwzględniono detale, które oddają naturalny charakter regionu, poprzez umieszczenie na ścianach fotografii przedstawiających najpiękniejsze okazy polskich ptaków.

Obiekt cieszy się coraz większą popularnością, na co wpływać może wiele czynników. Z pewnością jednym z nich jest otwarcie obwodnicy Raszyna i Janek, co spowodowało zmniejszenie czasu podróży z centrum Warszawy o połowę. Klienci nie muszą się obawiać także postojów w korkach.


INFORMACJA PRASOWAPOWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij