Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.12.2021

Hotel SPA dla dwojga pod Wrocławiem - zadbaj o siebie zimą w Hotelu Dębowym Biowellness & SPA.

Hotel SPA dla dwojga pod Wrocławiem - zadbaj o siebie zimą w Hotelu Dębowym Biowellness & SPA.

Przedświąteczny stres z pewnością u wielu z nas odbił się negatywnie na zdrowiu fizycznym lub psychicznym - tak samo z resztą jak ostatni kwartał roku, kiedy wiele firm musiało "domknąć plan". Warto więc szczególnie teraz, z początkiem nowego roku, zadbać o siebie i swoje samopoczucie. Jak? Jedni wybiorą się na urlop, inni na masaż, a jeszcze inni spędzą trochę czasu z bliską osobą i ulubionym drinkiem. A jakby tak połączyć te wszystkie rzeczy? 

Hotel Dębowy na Dolnym Śląsku oferuje zimowe pakiety pobytowe połączone z relaksem. W skład takiego pakietu wchodzą m.in. 2 noclegi, wyżywienie, niespodzianka w pokoju oraz zabiegi dobre dla zmysłów i relaksu. 

W senseSPA można naprawdę się odprężyć i zapomnieć o problemach i stresach. To jedyne w Polsce SPA działające w formule apiterapii. Możesz wybrać z Partnerem/Partnerką zabieg, który najbardziej Ci odpowiada z oferty Hotelu Dębowego. Może to być na przykład ognisty masaż pleców - choć brzmi trochę przerażająco, to tak naprawdę jest bardzo relaksujący i rewitalizujący. Klasyczny masaż pleców z rozgrzaniem spiętych mięśni ciepłem ognia pomaga nawet tym głębokim mięśniom przykręgosłupowym, co dodaje energii.

 

Można też wybrać królewską ceremonię Honey de lux w Apitarium, co oznacza nic innego jak połączenie ciepła, pary, inhalacji i naturalnych składników (miód i pyłek pszczeli). Taki zabieg nawilża, detoksykuje i pozwala zrelaksować się zarówno mięśniom, jak i... umysłom.


Dopełnieniem relaksu będzie też degustacja lokalnych miodów czy regionalnych win i piw. A to wszystko w pobliżu Gór Sowich i zaledwie 60 km od Wrocławia.


Zabiegi SPA mogą być też częścią wyjazdu firmowego, bowiem w Hotelu Dębowym Biowellness & SPA możesz zorganizować również konferencję i szkolenie. Kompleks oferuje kilka sal konferencyjnych, które sprawdzą się i w przypadku tych większych, jak i tych mniejszych spotkań. W ofercie znajdziesz wiele dodatkowych atrakcji dla firm. Warto się przyjrzeć temu miejscu.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij