Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
29.01.2019

Hotel STOK SKI & SPA w Wiśle!

Hotel STOK SKI & SPA w Wiśle!

Malownicza dolina Jawornika to miejsce magiczne. Turyści mają zapewnione doskonałe warunki do sportu i rekreacji, jednocześnie ciesząc się pięknymi krajobrazami. W miejscowości można odnaleźć liczne ślady historii regionu, jak i elementy góralskiej tradycji. To właśnie w samym sercu Beskidu Śląskiego ulokowany jest Hotel STOK SKI & SPA, którego oferta konferencyjna zapewnia nieograniczone możliwości organizacji spotkań biznesowych.

Hotel STOK SKI & SPA położony jest w Wiśle, która słynie z ciekawych muzeów oraz zabytków. Obiekt leży również w granicach Parku Krajobrazowego, gdzie biegną liczne szlaki turystyczne. Wycieczki piesze i rowerowe po jednym z najbardziej atrakcyjnych pasm górskich w Beskidach mogą urozmaici kilkudniowe szkolenia oraz stać się świetnym sposobem na integrację pracowników. Prócz niezwykłych walorów przyrodniczych, oferuje doskonałą lokalizację. Obiekt mieści się w bliskiej odległości od granicy Czech i Słowacji, dzięki czemu ułatwia organizację targów, seminariów oraz konferencji o charakterze międzynarodowym.


Największym atutem dla gości biznesowych jest rozbudowane zaplecze konferencyjne. Doświadczona obsługa Hotelu STOK SKI & SPA w Wiśle oferuje swoją pomoc podczas planowania, jak i realizacji różnego rodzaju wydarzeń dla nawet 430 osób. Do dyspozycji gości zostało oddanych 16 sal konferencyjnych. Największą z nich jest wielofunkcyjna Sala Kongresowa. Przestrzeń można podzielić na 3 części, co pozwala uzyskać mniejsze salki doskonałe do kameralnych spotkań.

Wszystkie sale zostały wyposażone w nowoczesny i profesjonalny sprzęt multimedialny, który pozwala poprowadź profesjonale wystąpienie, prelekcję czy galę. Organizatorzy otrzymują również fachową pomoc techniczną, dzięki czemu mogą w pełni skupić się na części merytorycznej spotkania. Sale posiadają rzutniki, ekrany multimedialne, telewizory, mikrofony przewodowe lub bezprzewodowe, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, flipcharty oraz swobodny dostęp do internetu. Sale konferencyjne są klimatyzowane oraz nagłośnione, więc można również planować imprezy integracyjne i bankiety z tańcami.


Podczas planowania wyjazdów pracowniczych ogromną rolę odgrywa zaplecze gastronomiczne. Smaczne i syte posiłki stanowią ważny element pobytu, dzięki któremu goście zachowują dobre samopoczucie. Na specjalne życzenie gości kucharze przygotowują bufety kawowe oraz wykwintne menu oparte o naturalne składniki. Podczas bali i bankietów zapewniona jest profesjonalna obsługa kelnerska.

Aby poczuć prawdziwie góralski klimat, można również zaplanować spotkanie w stylu staropolskiej biesiady. Goście mogą integrować się przy grillowanych potrawach oraz regionalnej muzyce. Ponadto do dyspozycji goście są dwie sale restauracyjne, sala bankietowa, sala Europa oraz Ogród Zimowy. W czasie wolnym goście mogą skorzystać również z części rekreacyjnej hotelu, czyli basenu, strefy wellness, siłowni oraz cieszyć się zabiegami SPA. Ponadto mogą rozerwać się w klubie nocnym przy bilardzie lub kręgielni. Zimą dodatkową atrakcją jest z pewnością własna stacja narciarska, która została usytuowana tuż przy hotelu.


Niezależnie od rodzaju organizowanej imprezy, w Hotelu STOK SKI & SPA w Wiśle można odnaleźć dedykowaną salę, które spełni wszystkie nasze oczekiwania. Goście mają zapewniony jest komfortowy wypoczynek w wygodnych pokojach oraz szeroki wybór atrakcji rekreacyjnych. Uzupełnieniem oferty jest szeroki wybór dań, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednego smakosza. A wszystko to otacza bujna przyroda Beskidu Śląskiego! Ciężko więc o równie komfortowe i wielofunkcyjne miejsce konferencyjne na śląsku. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij