Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.08.2022

Hotel Tech Meetup, czyli wydarzenie, na którym hotele i eventy spotykają się z technologią!

Hotel Tech Meetup, czyli wydarzenie, na którym hotele i eventy spotykają się z technologią!

Wielkimi krokami zbliża się Hotel Tech Meetup. Wydarzenie to będzie miało miejsce 6 września 2022 roku. To zdecydowanie jedno z najciekawszych i najbardziej wartościowych przedsięwzięć w branży. Koniecznie zatem zapisz tę datę w kalendarzu i dowiedz się, czym jest Hotel Tech Meetup!

Hotel Tech Meetup to wydarzenie skierowane do przedstawicieli branży hotelarskiej oraz do organizatorów różnorodnych eventów. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną najnowsze trendy technologiczne, które mają ogromne znaczenie dla całej branży MICE. Ponadto jest to świetna okazja do tego, aby przedstawiciele branży hotelowej i organizatorzy wszelkich wydarzeń nawiązali nowe relacje i kontakty biznesowe.

W wydarzeniu po prostu trzeba wziąć udział - zwłaszcza, że odbywa się ono online, na platformie Gridaly, w bardzo korzystnych godzinach, czyli od 10:00 do 14:00.

>> ODWIEDŹ STRONĘ STRONĘ WYDARZENIA, NA KTÓREJ M.IN. MOŻESZ SIĘ ZAPISAĆ NA EVENT <<

Na uczestników Hotel Tech Meetup będą czekały dwie ścieżki (do ustalenia podczas rejestracji). Pierwsza – ścieżka #HotelTech dla hotelarzy, druga – #EventTech dla organizatorów wydarzeń. Każdy gość będzie miał okazję skorzystania m.in. z opcji networkingu, videorozmowy, czatów na stoiskach wystawców czy wzięcia udziału w dyskusji na social wallu.

W każdym bloku tematycznym oczywiście głos zabiorą specjaliści z branży, w tym m.in. Agnieszka Nadstawna oraz przedstawiciele takich firm jak followus.pl, Social WiFi, naviparking czy indahash. Podczas wystąpień z kolei głos zabierze prowadząca Ewelina Nalewajek (Gridaly), która nie tylko będzie zapowiadała to, co zaraz się wydarzy, ale też zaserwuje ankiety i podsumowania. Dodatkowo pomiędzy blokiem eventowym a hotelowym wystąpi Andrzej Zych (Goodo).

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy w wydarzeniu warto jest wziąć udział, to poza naszą gwarancją wysokiej jakości treści, które się tam pojawią, mamy jeszcze kilka konkretnych argumentów!

Otóż Hotel Teech Meetup to doskonały event, podczas którego dowiesz się m.in.:

  • dlaczego konferencje hybrydowe stanowią przyszłość branży hotelowej,
  • jakie są trendy technologiczne w branży MICE,
  • jak nowoczesny rynek hotelarski stanie się ambasadorem rozwiązań technologicznych,
  • jak technologia jest w stanie wspierać organizatorów wydarzeń oraz pracowników obiektów hotelowych,
  • jak influencerzy mogą wspierać organizatorów wydarzeń i pracowników obiektów hotelowych.

Teraz już nie powinieneś mieć wątpliwości, że Hotel Tech Meetup (który odbędzie się 6 września 2022 r.) to event właśnie dla Ciebie!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij