Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
13.05.2019

Hotel Topaz w samym sercu Poznania

Hotel Topaz w samym sercu Poznania

Poznań posiada kilka ważnych miejsc dla biznesu. Co roku odbywają się tutaj wielotysięczne targi, konferencje i seminaria dla firm z całego kraju. Niezależnie od rodzaju, spotkania te wymagają odpowiedniego miejsca oraz zaplecza technicznego. Jak wykazują jednak specjaliści portalu MojeKonferencje.pl, w naszym kraju największą popularnością cieszą się małe i kameralne lokalizacje. Stosunkowa większość przedsiębiorstw organizuje cyklicznie szkolenia i warsztaty nieprzekraczające 50 uczestników. W Poznani sytuacja wygląda tak samo. Choć nie brakuje ogromnych centrów konferencyjnych, klienci małych i średnich firm najchętniej poszukują miejsc, takich jak Hotel Topaz.

Dlaczego tak jest? W biznesie liczy się czas, dlatego nie warto tracić go na skomplikowany dojazd do obiektu konferencyjnego. Lokalizacja w samym centrum Poznania pozwala szybko i bez większych problemów dostać się do najważniejszych punktów kulturalnych, biznesowych i rozrywkowych w mieście. Hotel Topaz znajduje się przy ulicy Przemysłowej, zaledwie 500 metrów od Dworca Głównego PKP oraz PKS. Ułatwia zebranie się uczestników przyjeżdżających z innych części kraju. 

Blisko znajduje się również główny deptak w Poznaniu oraz ważne dla regionu atrakcje, takie jak Park Cytadela, Zamek Królewski lub słynna poznańska Malta. To także świetne miejsce noclegowe dla uczestników wydarzeń organizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Hotel Topaz posiada salę konferencyjną, która może pomieścić 50 osób w układzie teatralnym. Możliwe jest także zastosowanie ustawienia szkolnego lub w tzw. „podkowę”. Niezależnie od wyboru goście mają zapewniony pełen komfort pracy. Wnętrze jest dobrze oświetlone, a jednocześnie posiada duże okna, które dostarczają naturalne światło. Wnętrze zachowane jest w jasnych kolorach, dzięki czemu panuje w nim neutralny i nienachalny klimat.

Prostota i elegancja sprawiają, że sala konferencyjna dostosowuje się do każdej tematyki spotkania. Podczas szkoleń, konferencji, warsztatów lub zebrań, Hotel Topaz udostępnia bezprzewodowe łącze internetowe oraz sprawdzony sprzęt audiowizualny. Obsługa może przygotować przerwę kawową lub podać dania w restauracji w zgodzie z upodobaniami gości.


Łącznie w Hotelu Topaz można zakwaterować 100 osób. Pokoje posiadają różny standard, więc każdy znajdzie coś, co spełni jego wymagania. We wnętrzach dominują odcienie brązu i beżu, co tworzy harmonijną i spokojną atmosferę. Klasyczne umeblowanie oraz subtelne dodatki sprawiają, że można tutaj prawdziwie wypocząć. Każdy pokój posiada własną łazienkę, a wnętrza dostosowane są do potrzeb alergików. Kolorowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Wysokiej jakości składniki są przygotowywane według autorskich receptur, co jest gwarancją wyjątkowego smaku i aromatu.


Elastyczna oferta tego 3-gwiazdkowego hotelu spełnia wymagania spotkań biznesowych. Obiekt zapewnia wygodne miejsca noclegowe, smaczną kuchnię oraz salę konferencyjną z niezbędnym wyposażeniem. Jednocześnie pobyt w Hotelu Topaz nie nadwyręża budżetu firmy, dzięki czemu klienci chętnie powracają w to miejsce.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij