Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
27.12.2021

Hotel w centrum Warszawy z widokiem na miasto.

Hotel w centrum Warszawy z widokiem na miasto.

Święta, święta i po świętach. Czas pomiędzy świętami a Nowym Rokiem to taki dziwny okres, kiedy nie bardzo wiemy, jaki mamy dzień i jak się nazywamy. Na rozbudzenie więc chcemy Was zabrać do stylowych wnętrz jednego z warszawskich hoteli, który nie tylko znajduje się w najlepszej możliwie lokalizacji, ale również oferuje mnóstwo udogodnień zarówno podczas pobytu indywidualnego, jak i biznesowego.

Czterogwiazdkowy Leonardo Royal Warsaw Hotel mieści się w biznesowej części Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej i Żelaznej. Znajduje się na górnych piętrach jednego z najwyższych budynków w mieście (29-piętrowego drapacza chmur).

Swoim gościom oferuje 178 klimatyzowanych pokoi, przez okna których można podziwiać panoramę miasta. Pokoje wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia, w tym szybkie WIFI czy zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. Są też luksusowe łazienki z ręcznikami i pakietem powitalnych kosmetyków. Do wyboru jest kilka rodzajów pokoi, by każdy znalazł tu coś dla siebie.Jeśli w Leonardo Royal Warsaw Hotel chcecie zorganizować konferencję lub szkolenie, to zapewne zainteresuje Was oferta biznesowa obiektu. Tu na organizatorów czeka 6 sal konferencyjnych. Sale są różnej wielkości i można je ze sobą łączyć, by stworzyć potrzebną na dane wydarzenie przestrzeń. Sale wyposażono w nowoczesny sprzęt.Jeśli jeszcze nie rozbudziły Was zdjęcia wnętrz warszawskiego hotelu, to może uda się to zdjęciom jedzenia serwowanego w hotelowej Restauracji Vitruv. Zjecie tu popularne dania kuchni międzynarodowej, ale również regionalne specjały.


Jeśli nabierzecie ochotę na dobrego i ładnie prezentującego się drinka, to udajcie się do Leo Baru - eleganckiego, miejskiego baru z zapierającym dech widokiem na panoramę Warszawy.


Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o Leonardo Royal Warsaw Hotel, zapraszamy do wizytówki na naszej stronie.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij