Szybkie wyszukiwanie
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
20.01.2022

Hotel Węgierki, czyli klimatyczny obiekt na konferencję w pobliżu Poznania

Hotel Węgierki, czyli klimatyczny obiekt na konferencję w pobliżu Poznania

Zaledwie 50 kilometrów od stolicy Wielkopolski i 6 kilometrów od Wrześni znajduje się wieś Węgierki. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś o jej istnieniu, to wysoce prawdopodobne, że po przeczytaniu tego artykułu będziesz chciał się tam udać! A wszystko dlatego, że w tej miejscowości usytuowany został 3-gwiazdkowy Hotel Węgierki

Jest to nowoczesny, niezwykle stylowy obiekt, którego bryła łączy w sobie elementy cegły, metalu i szkła. Dzięki temu posiada indywidualny charakter, którego zdecydowanie nie sposób zapomnieć. Hotel Węgierki zachwyci więc wszystkich tych, którzy cenią designerskie obiekty oraz usługi świadczone na wysokim poziomie. Skoro jesteśmy już przy kwestii usług, to należy podkreślić, że obiekt ten w kompleksowy sposób podchodzi do organizacji spotkań biznesowych. W jego ofercie bowiem można znaleźć nie tylko wielofunkcyjne sale, ale i m.in. wygodne miejsca noclegowe, znakomitą Restaurację Szaffran oraz różnorodne atrakcje i udogodnienia.


Hotel Węgierki do dyspozycji gości oddaje 3 eleganckie sale konferencyjno-bankietowe, które charakteryzują się nowoczesnym wystrojem oraz stylowym wykończeniem. Różnią się one pod względem wielkości, pozwalając na organizację kameralnych oraz dużych konferencji, szkoleń, warsztatów oraz innych wydarzeń. Największa z sal liczy aż 430 m2 i pozwala na zaproszenie do 200 osób w ustawieniu teatralnym. Znajdują się w niej pokaźne, kryształowe żyrandole, które doskonale współgrają z drewnianymi belkami, które podwieszone zostały pod sufitem. Dwie pozostałe sale są oczywiście równie atrakcyjne, choć nieco mniejsze. Niemniej jednak, każde z pomieszczeń jest klimatyzowane oraz w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęty multimedialne.


Hotel Węgierki oferuje również 40 miejsc noclegowych, które rozmieszczone zostały w 20 pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Są one jasne, przestronne i bardzo wygodne, dzięki czemu stanowią odpowiednie warunki do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Jak zostało wcześniej wspomniane, obiekt ten może się pochwalić świetną Restauracją Szaffran, w której podawane są tradycyjne dania kuchni polskiej oraz włoskiej w nowoczesnym wydaniu. Poza pysznymi daniami obiadowymi oraz lunchami można tam skosztować także równie pysznych deserów i ciast.


Wokół hotelu rozpościera się malowniczy teren zielony, na którym można się skutecznie zrelaksować. Ponadto, goście mogą również korzystać z niewielkiego tarasu, parkingu, placu zabaw dla dzieci oraz wypożyczalni rowerów.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij