Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
6.11.2018

***Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort – hotel w środku lasu, hotel na końcu świata

***Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort – hotel w środku lasu, hotel na końcu świata

Hotel jest otoczony przez lasy Beskidu Sądeckiego. Każdego dnia budzi gości śpiew ptaków. Każdego wieczora pomaga zasnąć szum potoku. Otoczenie i klimat hotelu pozwalają na stworzenie wyjątkowej aranżacji wyjazdu integracyjnego, spotkania biznesowego i konferencji.

„Jeszcze jesienią, idąc z duchem naszego wyjątkowego miejsca, proponujemy zorganizowanie LEŚNEJ PRZERWY KAWOWEJ, podczas której uczestnicy spotkania biznesowego będą mieli szansę odetchnąć świeżym górskim powietrzem i nacieszyć oczy głęboką zielenią lasu” – zaprasza Dorota Oktaba, kierownik sprzedaży.

W nadchodzącym sezonie zimowym hotel zaprasza również do organizowania w hotelu ŚWIĄTECZNYCH SPOTKAŃ WIGILIJNYCH, które mogą być połączone z mikołajowym kinder party. Uroczysta czy swobodna atmosfera, muzyka góralska na żywo czy wystrzałowa dyskoteka z dj-em, wspaniała kolacja z menu od góralskich gospodyń czy kuchnia międzynarodowa? Wybór należy do organizatora, hotel zapewnia, że wszystko będzie przygotowane z sercem i największą dbałością o detale!Oczywiście, obiekt jako właściciel Stacji Narciarskiej, proponuje Gościom także zorganizowanie niezwykłych NARTOKONFERENCJI. ***Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort położony jest jedynie 900 m od stoku narciarskiego. Hotel zapewnia dojazd skibusem do stoku, wypożyczalnię sprzętu i naukę w najlepszej w Polsce mistrzowskiej Szkole Narciarskiej. Dla podjęcia zdrowej rywalizacji zorganizuje również zawody narciarskie, a dla podniesienia poziomu adrenaliny symulowaną ewakuację z wyciągu lub inne gry outdoorowe. Po całym dniu wrażeń wszyscy chętnie wypoczną w pachnącym lasem spa i hotelowej strefie wellness.Jedną z większych zalet ***Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort jest jego obsługa. Każda zorganizowana grupa może liczyć na indywidualną opiekę od momentu powstania pomysłu na wyjazd do jego całkowitego zakończenia.

Już teraz zapraszamy do kontaktu z hotelem:

[email protected]

www.wierchomla.com.pl/biznes

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij