Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
29.04.2018

Hotel Wisła Premium ma nowego dyrektora

Hotel Wisła Premium ma nowego dyrektora

Od teraz Łukasz Mączka będzie odpowiedzialny za strategię Hotelu Wisła Premium oraz o jej realizację, a także o koordynację prac całego zespołu. 

Nowy dyrektor Hotelu Wisła Premium skończył prestiżowe studia związane ze strukturą MBA i to właśnie tam zdobył swoje branżowe wykształcenie. Doświadczenie zdobywał m.in. jako specjalista ds. sprzedaży i marketingu w Hotelu Liburnia w Cieszynie oraz specjalista ds. sprzedaży, a następnie kierownik Centrum Green Hill & SPA. Pod jego rządami obiekt znacznie się rozwinął i zwiększył rentowność, uzyskując największe jak dotąd dochody. 

Hotel Wisła Premium zdobył liczne wyróżnienia, które potwierdzają standard i renomę tego miejsca, m.in. Certyfikat of Excellence od Tripadvisor oraz wyróżnienie od Gault&Millau. Obiekt może pochwalić się rozbudowaną ofertą konferencyjną i pysznym jedzeniem, które zyskuje coraz więcej miłośników. Posiada również zaplecze noclegowe, na które składają się 42 komfortowe pokoje. Dzięki tym niewątpliwym atutom Hotel Wisła Premium to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej lub spotkania biznesowego. 

Prezes Zarządu Magdalena Fryc nie ukrywa, że rozpoczynając współpracę z nowym dyrektorem Łukaszem Mączkiem, ma duże oczekiwania co do rozwoju hotelu, szczególnie jeśli chodzi o kwestie związane z organizowaniem spotkań i konferencji. 


INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT
Hotel Wisła PREMIUM***
Hotel Wisła PREMIUM***

Wisła
śląskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij