Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
24.09.2021

"Hotelarz" przyznał nagrody dla najlepszych hotelarzy dekady. Wśród nich prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

"Hotelarz" przyznał nagrody dla najlepszych hotelarzy dekady. Wśród nich prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Wczoraj miało miejsce wydarzenie organizowane przez czasopismo "Hotelarz" - Hotel Trends Poland & CEE. Podczas imprezy specjalnymi nagrodami uhonorowano dziesięciu hotelarzy. Wśród nich znalazł się Gheorghe Marian Cristescu, prezes zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego. 

Nagroda dla Dziesięciu Hotelarzy Dziesięciolecia - II Dekady XXI wieku to specjalne wyróżnienie. Otrzymały je osoby, które od 2011 roku były cały czas aktywne w branży hotelarskiej i które - co ważne - cały ten czas odnosiły sukcesy, budując jakość polskiego hotelarstwa. Hotel Trends Poland & CEE to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie Środkowo-Wschodniej, więc wyróżnienie to jest bardzo prestiżowe. Uroczysta gala odbyła się w Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Gheorghe Marian Cristescu już nie pierwszy raz został nagrodzony przez Hotelarza. Wcześniej otrzymał już trzykrotnie tytuł "Człowieka Roku" (warto dodać, że jako jedyny w Polsce). 

Dziękuję redakcji „Hotelarza” za docenienie mojej pracy, którą mam przyjemność dzielić z tak wspaniałymi ludźmi. Tę nagrodę traktuję jako wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale także dla wszystkich, z którymi miałem zaszczyt współpracować przez ostatnią dekadę, zarówno w Accor Hotels, jak również w Best Westren, gdzie pełniłem funkcję Dyrektora na Polskę i Kraje Bałtyckie. Ta nagroda  to także uznanie dla wysiłku i osiągnięć wszystkich pracowników Polskiego Holdingu Hotelowego, z którymi od ponad pięciu lat intensywnie pracuję na rzecz polskiego hotelarstwa – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu HotelowegoTo zaszczytne wyróżnienie stanowi dla mnie motywację do jeszcze intensywniejszej pracy, abyśmy mogli wspólnie – razem z zespołem PHH, realizować kolejne projekty, które w tej niełatwej, pandemicznej rzeczywistości, są dla naszej branży jeszcze większym wyzwaniem. 

Ostatnia dekada dla branży hotelarskiej była bardzo dynamiczna i... burzliwa. Wychodzenie z kryzysu z 2009 roku, później bardzo dynamiczny rozwój, rekordowe lata 2018/2019 i.... ostatni rok, czyli pandemia, która zatrzymała świat na dłuższą chwilę, tym samym hamując rozwój hotelarstwa w Polsce i na świecie. 

„Ten rozwój miał swoich liderów – postacie, które wywarły największy wpływ na polskie hotelarstwo poprzez swoją wizję, profesjonalizm, wprowadzanie nowatorskich rozwiązań, a także zaangażowanie na rzecz środowiska hotelarskiego. To m.in. szefowie firm hotelarskich (nie tylko Polacy), odnoszących największe sukcesy, którzy zbudowali największe portfolia” – czytamy w opisie, dotyczącym przyznania nagrody dla Dziesięciu Hotelarzy Dziesięciolecia.  

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów na kolejną dekadę.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij