Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
2.09.2020

#HOUSEKEEPINGTOBRZMIDUMNIE - świętujcie Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter!

#HOUSEKEEPINGTOBRZMIDUMNIE - świętujcie Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter!

Wrzesień już od kilku lat jest miesiącem, w którym hotelarze wyrażają wdzięczność pracownikom z działu Służby Pięter. Jest to tradycja nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 

W tym roku Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter (Housekeeping Appreciation Week) obchodzić będziemy w dniach 14-18 września. Promotorem wydarzenia w Polsce jest Karol Weber, hotelarz i autor bloga enjoyyourstay.pl.

„Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter, to okazanie szacunku za bardzo ciężką i ważną pracę. Housekeeperzy dbają nie tylko o czystość, ale także komfortowy pobyt gości, estetykę hotelowych wnętrz, każdy detal i pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju. Oczywiście szacunek i wdzięczność powinniśmy okazywać przez cały rok, ale ten okres jest szczególny. Ma na celu podkreślenie znaczenia ich pracy" – mówi Karol Weber.

Wdzięczność za ciężką i dobrze zrobioną pracę należy się zawsze i nie można o tym zapomnieć. Wrzesień jest jednak dobrą okazją, by podkreślić, jak ważną rolę w funkcjonowaniu całego hotelu pełnią pracownicy działu Służby Pięter. 

W tamtym roku do wydarzenia przystąpiło kilkadziesiąt hoteli. Wyrażali swoją wdzięczność za pomocą różnych form i dzielili się tą informacją z innymi za pomocą mediów społecznościowych. Miejmy nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze więcej zainteresowanych.

„Zróbmy z tego tradycję na kolejne lata!" – dodaje Karol Weber.

Hasło wydarzenia to #HOUSEKEEPINGTOBRZMIDUMNIE  

Zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznym wydarzeniu => Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2020

https://www.facebook.com/events/s/tydzien-wdziecznosci-s%C5%82uzbie-p/325586082118331/?ti=icl

Jak można obchodzić święto? Np. przygotowując plakaty, dekorując biura i kantyny, piekąc ciasto na poranną odprawę, pomagając w posprzątaniu pokoi, organizując konkurs z nagrodami... Możliwości jest wiele, ogranicza Was tylko wyobraźnia. Bądźcie kreatywni i bawcie się dobrze!

#housekeepingtobrzmidumnie #housekeepingweek2020

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij