Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
8.09.2021

IBB Andersia Hotel z nową, jesienną ofertą!

IBB Andersia Hotel z nową, jesienną ofertą!

IBB Andersia Hotel to 4-gwiazdkowy obiekt usytuowany tuż obok poznańskiego Starego Rynku. Pozwala on na organizację spotkań biznesowych w nowoczesnych, luksusowych warunkach. To doskonałe miejsce dla nawet najbardziej wymagających osób, które cenią wysoki standard usług, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Gościa. Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą tego obiektu - zwłaszcza, że wraz z nadchodzącą jesienią, można w nim liczyć na coś specjalnego!

IBB Andersia Hotel może pochwalić się imponującą liczbą sal konferencyjnych - jest ich aż 16 (niektóre powstały w wyniku połączenia mniejszych sal). Pomieszczenia te różnią się pod względem wielkości, pozwalając na organizację zarówno kameralnych spotkań, jak i znacznie większych eventów, na maksymalnie 750 osób. Wszystkie te sale są nowoczesne, przestronne, elegancko zaaranżowane oraz wyposażone w wysokiej klasy sprzęty multimedialne i audiowizualne.


W obiekcie z powodzeniem zorganizujesz nawet kilkudniowe wydarzenia - poza salami, do dyspozycji gości oddanych jest 171 wysoce komfortowych pokoi i apartamentów. Doskonałym dopełnieniem tych usług, a jednocześnie sercem IBB Andersia Hotel, jest znakomita Restauracja Flavoria oraz klimatyczny Lobby Bar. Serwowane są tam fantastyczne kulinaria, które wyróżniają się smakiem, zapachem oaz sposobem podania. Lobby Bar z kolei jest świetnym miejscem na relaks i integrację gości biznesowych. Ponadto, IBB Andersia Hotel proponuje również przestrzeń do efektywnego wypoczynku - czeka tam Harmonia Wellness Club & Pool, która oferuje m.in. basen z hydromasażem, jacuzzi, sauny oraz szeroki wachlarz zabiegów oraz masaży z całego świata.


Tegoroczna jesień w IBB Andersia Hotel będzie jeszcze bardziej atrakcyjna, niż dotychczas (choć wydawało nam się to niemożliwe!). W obiekcie przygotowana została specjalna oferta biznesowa. Szkolenia i konferencje można bowiem zorganizować w super cenie, czyli 69 zł netto za osobę! W tej kwocie znajduje się już przerwa kawowa, lunch oraz sala z wyposażeniem multimedialnym. Oferta jednak jest ograniczona czasowo, więc naprawdę nie ma co zwlekać! Organizatorzy eventów mogą z niej skorzystać jedynie we wrześniu i październiku 2021. Oferta ta dotyczy wydarzeń dla minimum 20 osób.POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij