Idealne miejsce dla biznesu

Idealne miejsce dla biznesu
Doskonała lokalizacja, wiele atrakcji i niemal nieograniczone możliwości organizacji szkoleń, konferencji i biznesowych spotkań - to atuty położonego w Świeradowie-Zdroju kompleksu czterech budynków Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Znajdujące się w sercu Gór Izerskich uzdrowisko Świeradów-Zdrój znane jest z korzystnego mikroklimatu, wód mineralnych i pięknej XIX-wiecznej zabudowy. Jednym z takich obiektów jest Willa Fabrykanta - budynek, który był niegdyś częścią fabryki bawełny. Dawny blask odzyskał on trzy lata temu, wchodząc w skład Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

W najstarszej Willi Fabrykanta każdy pokój ma indywidualny wystrój, wnętrza są stylowe, a w podziemiach mieści się klimatyczny klub jazzowy Cotton Club. Drugi budynek powstał w miejscu dawnej wozowni i z zewnątrz stanowi jej odwzorowanie. Jego funkcja jest jednak inna - na dwóch kondygnacjach znajdują się nowoczesne sale konferencyjne - odpowiednio na 120 i 200 osób. Dwa kolejne budynki Cottoniny wybudowane zostały od nowa. W jednym mieści się Mineral SPA, basen, strefa saun i zewnętrzne jacuzzi, a w drugim restauracja Ametyst z efektowną oranżerią. Wszystkie budynki znajdują się na rozległym zielonym terenie, przez który przepływa naturalny górski strumień. Cały kompleks wypoczynkowy ma 200-230 miejsc noclegowych.

To miejsce, w którym w dowolnym formacie oraz z indywidualnie dobranymi atrakcjami organizowane są spotkania integracyjne, szkolenia, konferencje oraz kongresy. Ułatwiają to przestronne i nowocześnie wyposażone sale z możliwością pełnego zaciemnienia, pomieszczenia do spotkań o mniej formalnym charakterze (sala klubowa z bilardem, kameralny klub muzyczny), malownicze zielone tereny, na których istnieje możliwość organizacji imprez plenerowych oraz unikatowy w Polsce Single Track pod Smrkiem (trasy dla rowerów górskich), szlaków pieszych i stoków narciarskich.

- Każdą konferencję czy spotkanie „szyjemy na miarę”, proponując organizatorom wyselekcjonowany pakiet usług i opcji dodatkowych. Dodatkowo każda z grup ma dedykowanego opiekuna, który opiekuje się nią przed, w trakcie oraz po pobycie. Organizator może się do niego zwrócić po pomoc w każdej chwili - mówi Marta Fiedorowicz, dyrektor Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Dbałość o wysoką jakość obsługi i szeroki wachlarz usług doceniła już grupa zadowolonych klientów biznesowych i instytucjonalnych, wśród których są znane polskie i zagraniczne firmy. Do największych organizowanych tam rokrocznie wydarzeń należy konferencja medyczna, w której udział bierze 260 osób

- Wykorzystujemy wtedy cały potencjał terenu, jakim dysponujemy. Zapewniamy miejsca spotkań biznesowych, prelekcje w mniejszych grupach, na zewnątrz budynków ustawiane są namioty, w których odbywają się prezentacje, a uczestnicy spotkania korzystają z bogatej oferty sportowo-rekreacyjnej w wolnym czasie. Wieczorami organizujemy uroczyste kolacje i występy zespołów w restauracji Ametyst i w klubie jazzowym - mówi dyrektor Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

Dyrektorem Cottoniny jest szczecinianka Marta Fiedorowicz, która dąży do tego, aby Świeradów-Zdrój i zarządzany przez nią obiekt zostały odkryte m.in. przez zachodniopomorskie firmy i instytucje. - 370 km od Szczecina, m.in. trasą S3, dojeżdżamy do urokliwego, spokojnego miejsca oferującego bogactwo atrakcji dla każdego, kto szuka zarówno usług hotelowych i SPA na najwyższym poziomie, jak i aktywnego wypoczynku. Na miejscu nie brakuje letnich i zimowych atrakcji Gór Izerskich, takich jak szlaki piesze, rowerowe i narciarskie. Poza tym blisko zlokalizowane są Praga i Drezno - mówi Marta Fiedorowicz. W ośrodku działa autorskie, pierwsze w Polsce Mineral SPA stworzone w oparciu o bogactwo złóż Gór Izerskich, które są kopalnią dobroczynnych dla zdrowia i urody minerałów i kamieni szlachetnych oraz źródłem wód o bogatym składzie mineralnym i właściwościach leczniczych. Uzupełnieniem zabiegów SPA jest relaks w strefie wellness, w której znajduje się jacuzzi zewnętrzne, Ścieżka Kneippa, prysznic doznań, sauna sucha, sauna mokra i sauna infrared oraz basen z przeciwprądem, ławką masującą i kaskadą wodną.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz