II Europejski Kongres Gospodarczy już w maju!

Największa impreza biznesowa środkowo-wschodniej Europy – Europejski Kongres Gospodarczy planowany na koniec kwietnia z racji tragedii pod Smoleńskiem jest przesunięty na 31 maj – 2 czerwca 2010r.

Blisko 3500 uczestników, 700 prelegentów, wybitnych osobistości świata polityki, biznesu i ekonomii, kilkadziesiąt debat i sesji naukowych – takie są plany II kongresu, skupiające uwagę mediów polskich i zagranicznych.

To największe, polskie wydarzenie biznesowe będzie miało miejsce w Katowicach i poruszy tematy wyzwań dla współczesnej Europy, polityki energetycznej Unii Europejskiej, platform technologicznych i rozwiązań dla lotnictwa, motoryzacji i nieruchomości.

Konferencja gospodarcza organizowana pod patronatem Jerzego Buzka, Leszka Balcerowicza i Aleksandra Grada w tym roku skupi się nad znalezieniem rozwiązania wdrożenia Pakietu Klimatycznego do państw UE.

Jak powiedział Przewodniczący Parlamentu Europejskiego – Jerzy Buzek: „Chcielibyśmy aby Europejski Kongres Gospodarczy 2010 dotyczący całego naszego kontynentu przyniósł odpowiedzi na podstawowe pytania, które nas dręczą. W zeszłym roku mówiliśmy jak wyjść z kryzysu i jak przygotować się do szczytu klimatycznego w Kopenhadze. Wydaje się, że jesteśmy już po kryzysie, taką mamy nadzieję, że ten najgorszy punkt mamy już za sobą. Teraz zastanawiamy się jak z tego szybko wyjść i skutecznie rozwijać gospodarkę przez następne lata.

Źródło: eec2010.eu

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz