Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
27.08.2013

III Kongres Innowacyjnego Marketingu już wkrótce

Kolejna edycja Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach rusza już 21 w Rzeszowie. O wykorzystaniu nowoczesnej technologii w budowaniu atrakcyjnego wizerunku regionu, opowiedzą najlepsi eksperci marketingu terytorialnego.

Dwu dniowe warsztaty to okazja do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń. Panel dyskusyjny poprowadzą znakomici prelegenci z kraju i zagranicy. Na cyklu spotkań poruszą kwestie dotyczące zmian w środowisku marketingowym, rozszerzenia brandu Berlin z turystycznego na turystyczno – konferencyjny i efekcie miejsca pochodzenia.

Ubiegłoroczna konferencja w Hilton Garden Inn w Millenium Hall w Rzeszowie zebrała tłumy. Dziś wiadomo już że promocja regionu to nie trend z zagranicy ale ważny element strategi rozwoju Miasta, Gminy czy Regionu. Paneliści na tegorocznej konferencji porozmawiają o nowych trendach i coraz częściej obecnych w marketingu miast social mediach, questingu i aplikacjach mobilnych. Coraz większy kapitał i coraz więcej wysiłku jest wkładane w efektywną komunikację w zakresie stosowania tych technik.

Głównymi partnerami wydarzenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa, Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka. Partnerem oficjalnym jest serwis MojeKonferencje.pl

Kongres jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia są przyjmowane do 11 listopada br.

Więcej informacji na stronie Kongresu www.podkarpackie.org.pl
O innych projektach organizowanych przez Exacto Sp. z o.o. Na www.exacto.pl


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij