Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
23.10.2018

Impreza firmowa w sali bankietowej Malaga

Impreza firmowa w sali bankietowej Malaga

Imprezy branżowe organizowane są z wielu powodów. Mogą polegać na świętowaniu sukcesu, integrowaniu pracowników lub celebrowaniu jubileusz działalności. Coraz bliżej jest także do okresu świątecznego, w którym wyprawiane są firmowe wigilie. Warto więc pomyśleć o poszukiwaniach odpowiedniego miejsca. Jedną z propozycji jest sala bankietowa Malaga niedaleko Łodzi.

Największą zaletą sali bankietowej Malaga jest jej wielofunkcyjny charakter, który dostosowuje się do wymagań klientów. Na równi zapewnione jest poczucie intymności, jak i doskonały dojazd względem Łodzi. Od centrum miasta, obiekt oddalony jest zaledwie o 10 kilometrów, co ułatwia poruszanie się uczestnikom szkoleń czy konferencji. Dzięki eleganckim, wszechstronnym wnętrzom oraz elastycznej ofercie jest to doskonałe miejsce na organizowanie dowolnego rodzaju spotkań firmowych. 

Już po przekroczeniu progu sali bankietowej Malaga, goście zostają urzeczeni jej pałacowym stylem. Swobodna przestrzeń posiada parkiet taneczny oraz klimatyzację, dzięki czemu świetnie sprawdza się podczas zabaw sylwestrowych i andrzejkowych. Obsługa obiektu chętnie pomaga podczas dobierania i prowadzenia zabaw i gier integracyjnych dla pracowników.


Można zdecydować się na dowolny układ krzeseł i stołów, tak aby dostosować przestrzeń do liczby gości. W sali bankietowej Malaga można obsłużyć od kilkudziesięciu do nawet 250 osób. Wystrój zdecydowanie jest mocną stroną obiektu. Kryształowe żyrandole, owalne filary oraz złote dekoracje tworzą wrażenie luksusu i prawdziwie królewskiego piękna.

W przypadku imprez firmowych ogromne znaczenie ma serwowane jedzenie. Malaga prowadzi obsługę cateringową, dzięki czemu zdrowe przekąski lub syte dania obiadowe dopełniają ofertę każdego ze spotkań. Podczas bankietów, jubileuszy czy wigilii zapewniona jest obsługa kelnerska oraz nietuzinkowa dekoracja sali bankietowej. Pracownicy Malagi posiadają doświadczenie zarówno w przypadku spotkań rodzinnych z udziałem małych dzieci, jak i prestiżowych wydarzeń firmowych o wysokim prestiżu.


Wokół obiektu znajduje się zadbany, zazieleniony ogród, w którym można spędzać wolne chwile, spacerując i odbywając mniej formalne rozmowy ze współpracownikami. Spokojna, rodzinna atmosfera Malagi pomaga budować wzajemne zaufanie i rozwijać dobre relacje w grupie, co jest niezwykle ważne podczas wspólnej pracy. 

Poszukując wygodnych, eleganckich i przestronnych przestrzeni na imprezę firmową niedaleko Łodzi, warto wziąć pod uwagę salę bankietową Malaga. Obsługa obiektu niesie pomoc podczas planowania, jak i trwania wydarzenia, dbając o dobre samopoczucie gości i organizatorów. Zachwycający wystrój wnętrz oraz profesjonalna oprawa cateringowa sprawiają, że każde wydarzenie zostaje zapamiętane na długie lata.  

POWRÓT
MALAGA  Konferencje - Bankiety - Noclegowe - Catering
MALAGA Konferencje - Bankiety - Noclegowe - Catering

Łódź
łódzkie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij