Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.06.2021

Imprezy firmowe w klimatycznej otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego? To możliwe! Polecamy Rancho Pod Bocianem

Imprezy firmowe w klimatycznej otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego? To możliwe! Polecamy Rancho Pod Bocianem

Miejsc na organizację imprez firmowych, integracji i konferencji jest w naszym kraju wiele. Usytuowane są one zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i na jego obrzeżach lub zupełnie z dala od miejskiego zgiełku. Są też takie obiekty, które znacząco wyróżniają się lokalizacją - taki właśnie jest Hotel Rancho Pod Bocianem Business & Events, który znajduje się w malowniczej otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego pod Warszawą. Otacza go ponad 20-hektarowy teren, na którym zdecydowanie można wypocząć! Rancho ma do zaoferowania naprawdę wiele.


Hotel Rancho Pod Bocianem Business & Events poza tym, że wyróżnia się korzystną lokalizacją, to zachwyca także bogatą ofertą usług. W obiekcie można liczyć przede wszystkim na wygodne zaplecze noclegowe w postaci 72 pokojów, które umożliwiają nocleg 188 gościom. Pomieszczenia te rozmieszczone zostały w dwóch budynkach - w Dworze Głównym oraz w Modrzewiowym Dworku.


Ponadto, w kominkowej sali Dworu Głównego mieści się także doskonała restauracja Stara Izba, w której serwowane są zachwycające kulinaria. Jej menu opiera się na autorskich daniach na bazie mięs, ryb oraz grillowanych warzyw. Posiłki inspirowane są kuchnią staropolską oraz europejską, trafiając w gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Sala restauracyjna sama w sobie jest niezwykle urokliwa!Jednak to nie wszystko! Rancho Pod Bocianem ma w swojej ofercie również wielofunkcyjne zaplecze biznesowe. W obiekcie znajduje się łącznie 5 sal konferencyjno-szkoleniowych oraz 2 sale bankietowe. Ponadto, nie można przejść obojętnie obok licznych atrakcji dodatkowych proponowanych przez Rancho. Otóż na jego terenie znajdują się dwie wiaty grillowe, które sprzyjają integracji gości oraz rozmowom do białego rana. W obiekcie organizowane są także imprezy terenowe, podczas których można skorzystać z toru off-roadowego. Mieści się tam także staw z możliwością wędkowania, strzelnica, profesjonalne boiska sportowe, ścianki wspinaczkowe, park linowy, mini golf i paintball. Atrakcjom zdecydowanie nie ma tam końca! Czy nie jest to więc idealne miejsce na organizację wyjazdów firmowych i integracyjnych? Nie mamy co do tego wątpliwości!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij