Imprezy świąteczne w pandemii

Imprezy świąteczne w pandemii

Czy jest alternatywa do tradycyjnych spotkań wigilijnych? 

Grudzień zbliża się wielkimi krokami i normalnie większość firm planowałaby już coroczną imprezę świąteczną dla swoich pracowników. Bogata kolacja wigilijna, podziękowania dla zespołu, podsumowanie ubiegłego roku, zespół muzyczny i parkiet do tańca – to zwyczajowe elementy takiego spotkania.

W tym roku jednak pandemia zaburzyła ten porządek i możliwości organizacji tego typu imprez są mocno ograniczone. Jednocześnie wielu szefów firm nie chce zupełnie rezygnować ze spotkań świątecznych słusznie czując, że jest to ważny element integrujący i motywujący zespół. Czy więc jest tu jakaś alternatywa? 

Poznańska Aula Artis – jedna z największych sal konferencyjno–widowiskowych w regionie – ma pomysł, jak sprawić, aby spotkania świąteczne były nie tylko bezpieczne dla wszystkich uczestników, ale również ciekawe i udane.

– Widzimy, że nasi klienci z jednej strony chcą zorganizować spotkanie świąteczne dla swoich pracowników, a z drugiej obawiają się o ich bezpieczeństwo – mówi Anna Styburska z Auli Artis. – Dlatego przygotowaliśmy ofertę spotkań z zachowaniem surowego reżimu sanitarnego i jednoczesnym ciekawym programem artystycznym. 

Do Auli można zaprosić gości na okolicznościowy spektakl, koncert, występ kabaretowy lub taneczny. Na scenie znajdzie się też miejsce na podsumowania minionego roku, podziękowania dla pracowników i podzielenie się sukcesami. Aby zachować bezpieczną odległość na widowni udostępnianych jest połowa miejsc, co oznacza, że zmieści się tam około 200 gości. Po występie mogą oni przejść do przestronnego Foyer na lampkę wina i poczęstunek serwowany w postaci finger foods z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. 


Co można zyskać dzięki takiemu rozwiązaniu?

– Przede wszystkim chodzi tu o relacje z pracownikami i najważniejszymi klientami – mówi Anna Styburska. – W większości firm pracownicy czekają na ten moment w roku, kiedy mogą wspólnie się spotkać w nieformalnej atmosferze i poczuć, że ich praca jest doceniania – dodaje.

Możliwość wyboru ciekawej propozycji artystycznej na tej wieczór dodatkowo wpływa pozytywnie na wizerunek firmy i pozwala wszystkim uczestnikom przeżyć coś wyjątkowo, co zostanie w ich pamięci na dłużej i zmotywuje do dalszej pracy. 

Fot. M. Zakrzewski

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz