IX Kongres Public Relations w Rzeszowie

Data: 21-23 kwietnia 2010
Lokalizacja: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

W dniach 21-23 kwietnia w Rzeszowie odbędzie się IX Kongres Public Relations, poświęcony badaniom w komunikacji. Organizowany od przeszło dziewięciu lat zjazd specjalistów z branży, jest największym eventem łączącym teorię PR z praktyką.
Głównym organizatorem kongresu jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, jak i RPR Group Agencja Public Relations.

Jak zapowiadają organizatorzy, uczestnictwo w kongresie zgłosiło prawie 300 chętnych. Nominowany do nagrody Złotych Spinaczy Związku Firm PR w kategorii najlepszy event, wśród tegorocznych prelegentów kongresu znajdą się Tomasz Kammel – prezenter telewizyjny, trener wystąpień publicznych, Adam Łaszysz – prezes Alter Media Communications, pracownicy ds. komunikacji korporacyjnej firmy NETIA, głowy firm Head of Marketing i wielu, wielu innych.

Na co postawić w strategii PR – kontrowersję czy skuteczność? Jakie wydarzenia Polski zapisały się na kartkach TopPR 10? Co jest celem PR – promocja czy tylko komunikacje? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci na licznych debatach, warsztatach, wystąpieniach. Serdecznie zapraszamy!

Informacje prasowe, relacje z lat ubiegłych, formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: www.kongrespr.pl

źródło: money.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz