Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
3.02.2016

Jacek Sikorski Dyrektorem Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe

Jacek Sikorski Dyrektorem Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe

Jacek Sikorski dołączył do zespołu Louvre Hotels Group. Od 1 lutego obejmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe. Nowy dyrektor zastąpił Dorotę Nawrot, która pełni obecnie funkcję Dyrektora Sprzedaży całej sieci w Polsce.  

Jacek Sikorski to osoba z bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta. Z branżą związany jest od 10 lat. Wiedzę i doświadczenie zdobywał pracując m.in. w hotelach System Premium Poznań, Sheraton Poznań Hotel, Hotel Atut czy World Trade Center Poznań. W sieci Starwood był wielokrotnie nagradzany za wyniki sprzedażowe, otrzymał także wyróżnienie na poziomie regionalnym w Europie.

Brał aktywny udział w procesie związanym z otwarciem hotelu Sheraton w Poznaniu, posiada certyfikat Six Sigma Green Belt oraz wiele lat praktyki w zarządzaniu projektami w oparciu o tę metodę. Bardzo się cieszę, że dołączyłem do zespołu dynamicznie rozwijającej się sieci Louvre Hotels Group. Z entuzjazmem przyjmuję nowe wyzwanie, jakim jest rynek warszawski.- mówi Jacek Sikorski.

Nowy dyrektor jest absolwentem Wydziału Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij