Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
31.10.2022

Jachtowa - wyjątkowy obiekt na konferencję w Szczecinie

Jachtowa - wyjątkowy obiekt na konferencję w Szczecinie

Szczecin - wbrew pozorom - wcale nie leży się nad morzem. Niemniej jednak jest równie zachwycający, co zachody słońca oglądane na plaży! W stolicy województwa zachodniopomorskiego zdecydowanie nie brakuje atrakcyjnych obiektów, w których to mogą się odbyć różnorodne spotkania biznesowe. Wśród nich mieści się Jachtowa.

Jest to nowoczesny obiekt, który położony został w... zabytkowym budynku. Jego historia sięga 1942 roku, kiedy to budynek pełnił funkcję jachtu klubu. Można więc rzec, że Jachtowa to nic innego, jak ocalały pomnik przeszłości, który wyróżnia się architekturą i korzystną lokalizacją.

W dzisiejszym artykule napiszemy nieco więcej na temat tego obiektu, podpowiadając jednocześnie, dlaczego warto jest w nim zorganizować wszelkie konferencje i szkolenia. Jachtowa przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią profesjonalna obsługę i kompleksowe podejście. Jesteś więc ciekaw, co ten obiekt skrywa w swoich wnętrzach? Poniżej zdradzamy wszelkie szczegóły!


Sale konferencyjne w Szczecinie

Jachtowa stanowi niezwykle klimatyczny obiekt, który zbudowany został z czerwonej cegły. Trudno jest przejść przy nim obojętnie. Równie atrakcyjna, co warstwa wizualna, jest także jego oferta. W Jachtowej z powodzeniem można zrealizować szereg spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych. Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje dwie eleganckie sale. Pierwszą z nich jest Sala Balowa, której powierzchnia wynosi 165 m2.


Druga to Sala bankietowa o powierzchni 45 m2. Oba pomieszczenia są przestronne, gustownie urządzone oraz bardzo komfortowe. Pierwsza z nich jest w stanie pomieścić do maksymalnie 150 osób w dowolnym układzie stołów i krzeseł. Wyróżnia się ona pałacowym wystrojem i piękną panoramą, która rozciaga się ze znajdujących się tam okien. Sala bankietowa jest z kolei jasna i zachowana w naturalnej kolorystyce. Pozwala ona na realizację spotkań dla 40 osób. Co ważne, obie sale posiadają dostęp do światła dziennego i nowoczesne wyposażenie audiowizualne. 


Obiekt na konferencję w Szczecinie

Obiekt ten położony jest nad brzegiem Odry, w rezultacie czego można z niego podziwiać malownicze widoki - i to o każdej porze roku. Jachtowa jest też odpowiednim miejscem na relaks. Poza salami na konferencję można tam liczyć również na komfortowe zaplecze noclegowe. Składa się ono z 22 przytulnych pokoi. Do dyspozycji gości pozostają pokoje 1-, 2- i 3-osobowe, a także pokoje rodzinne i luksusowy apartament. Każde z tych pomieszczeń zostało oczywiście należycie wyposażone w funkcjonalne meble i niezbędne sprzęty. Pokoje posiadają m.in. osobne, nowoczesne łazienki z kabinami prysznicowymi, umywalkami, ręcznikami hotelowymi i pakietem powitalnych kosmetyków.


Jachtowa to miejsce, w którym na pewno nie będziesz chodził głodny! Na terenie obiektu znajdziesz Restaurację Jachtową, która charakteryzuje się nadmorskim klimatem, wyśmienitą kuchnią i pięknym wystrojem wnętrz. Ów lokal posiada aż dwie przestronne sale i taras, gdzie można się delektować smakiem wykwintnej kuchni na świeżym powietrzu. Warto przy tym dodać, że w restauracji możliwa jest organizacja wszelkich przyjęć firmowych, w tym uroczystych kolacji czy wigilii dla pracowników. Dodatkowo doświadczona obsługa obiektu oferuje też przygotowanie cateringu na konferencje i szkolenia, który będzie odpowiednio dostosowany do wielkości danego spotkania oraz kulinarnych preferencji uczestników.

A jeśli chcesz wiedzieć więcej o obiekcie, to koniecznie odwiedź jego wizytówkę!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij