Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.07.2017

Jacka Sikorskiego zastąpiła Paulina Kalinowska

Jacka Sikorskiego zastąpiła Paulina Kalinowska

Paulina Kalinowska objęła po Jacku Sikorskim stanowisko Dyrektora Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Première Classe, a tym samym dołączyła do zespołu Louvre Hotels Group.

Pani Paulina Kalinowska od 1 lipca objęła wolne stanowisko jak Dyrektor Sprzedaży w grupie Louvre Hotels Group. Jej poprzednik Jacek Sikorski został Dyrektorem nowopowstałego hotelu Golden Tulip Warsaw Airport.

To kolejny sukces pani Pauliny na ścieżce zawodowej. Wcześniej zdobywała swoje doświadczenie w obszarze MICE jako Kierownik Handlowy MICE & Leisure w hotelu Novotel Warszawa Centrum i Koordynator Sprzedaży MICE, a od 2013 roku ako MICE Manager Kluczowych Klientów dla całej grupy hotelowej ORBIS S.A.

„Cieszę się, że dołączyłam do Louvre Hotels Group. Dzięki nowemu stanowisku będę mogą dalej rozwijać się zawodowo,  szczególnie w obszarze kompetencji menedżerskich oraz mieć bezpośredni kontakt z klientami, co w swojej pracy zawsze bardzo cenię.”– mówi Paulina Kalinowska.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij