Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
6.09.2018

Jak elegancja przekłada się na korzyści w biznesie? Konferencje w Hotelu Groman!

Jak elegancja przekłada się na korzyści w biznesie? Konferencje w Hotelu Groman!

Spotkania biznesowe niosą za sobą pewien prestiż. Widać go za sprawą ubioru i prezencji uczestników, a także wybranych miejsc konferencyjnych. Dobra lokalizacja ma ogromne znaczenie w budowaniu wizerunku marki. Podczas spotkań z kontrahentami, jak i szkoleń czy wyjazdów integracyjnych z pracownikami warto wybierać sale konferencyjne, które sprzyjają dobremu postrzeganiu firmy. Takim miejscem niewątpliwie jest Hotel Groman pod Warszawą. Ukazuje pełny profesjonalizm oraz elegancję w każdy elemencie swojej oferty.

Hotel Groman to 3-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany w Sękocinie Małym, tuż obok zjazdu na obwodnicę Warszawy w stronę Krakowa. Posiada doskonałą lokalizację pod względem organizacji szkoleń i konferencji. Od stolicy dzieli go ledwie 15 kilometrów. Zapewnia także wygodny dojazd do Lotniska Chopina. Jednocześnie jego położenie na obrzeżach, tworzy spokojną i intymną atmosferę, w której można oddać się obowiązkom zawodowym z czystą przyjemnością. Dzięki temu, że Hotel Groman znajduje się przy Warszawie cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony organizatorów spotkań firmowych. Oferuje prestiż i wygodę, którą docenią wszyscy uczestnicy.


3-gwiazdkowy Hotel Groman to doskonały wybór, jeśli zależy nam zarówno na preferencyjnej ofercie, jak i zachowaniu profesjonalizmu. Dzięki rozbudowanej bazie noclegowej obiekt przyciąga zarówno klientów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Obsługa chętnie wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, aby pomóc na każdym etapie planowanych tutaj imprez.

W stylizowanych wnętrzach trzech sal konferencyjnych można zorganizować zarówno szybkie spotkanie, jak i kilkudniowe warsztaty. Pomieszczenia są w pełni klimatyzowane, dzięki czemu zachowany jest komfort pracy o każdej porze roku. Doskonały system nagłośnieniowy i oświetleniowy zapewniają dobre samopoczucie podczas długich prezentacji, a nowoczesny sprzęt audiowizualny pozwala prowadzić profesjonalne prelekcje i pokazy.


Oferta obejmuje także trzy sale bankietowe, które mogą posłużyć podczas jubileuszu, gali czy imprezy wigilijnej. Hotelowa Restauracja zapewnia kilka rodzajów poczęstunku w postaci przerwy kawowej. Można dostosować formę cateringu do charakteru spotkania. Wieczorami także nie brakuje pomysłów na spędzanie czasu wolnego. Goście Hotelu Groman mogą korzystać z drink baru, torów bowlingowych lub stołu do bilarda.

Ogromnym atutem obiektu jest rozległy, zadbany ogród, po którym można swobodnie spacerować oraz duży taras, z którego rozciąga się piękny widok na okolicę. Elegancję Hotelu Groman widać w każdym nawet najmniejszym detalu. Luksusowe pokoje, niezwykłe sale konferencyjne i sale bankietowe na długo zapadają w pamięci. Górują kolory królewskie, czyli czerwień i złoto, co znacząco podnosi doznania wizualne podczas spotkań biznesowych.


Gdy pytamy, co tak naprawdę świadczy o elegancji i prestiżu spotkania biznesowego, w odpowiedzi przychodzą elementy takie jak: bogate zaplecze noclegowe, wykwintne jedzenie, lokalizacja blisko dużego miasta, nowoczesne sale konferencyjne oraz starannie dobrany personel. Wszystko to odnajdziemy w 3-gwiazdkowym Hotelu Groman pod Warszawą. To doskonały wybór na szkolenie i konferencję, jeśli cenimy sobie wysoką jakość świadczonych nam usług. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij