Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.09.2020

Jak promować obiekt turystyczny poza sezonem? Nowy artykuł na blogu PromocjaHotelu.pl

Jak promować obiekt turystyczny poza sezonem? Nowy artykuł na blogu PromocjaHotelu.pl

Chcieliśmy się dzisiaj z Wami podzielić ciekawym  artykułem, który pojawił się kilka dni temu na blogu PromocjaHotelu.pl. Tym razem autorami są eksperci jednego z największych portali noclegowych w Polsce - Nocowanie.pl. 

Dzielą się oni swoją wiedzą i wskazówkami, jak zapewnić jak największe obłożenie hotelu w ścisłym sezonie oraz co robić, by hotel także w tych mniej popularnych miesiącach zarabiał na siebie. 

W publikacji znajdziemy również informacje, co hotelarze mogą zrobić podczas mniej gorącego sezonu, by działania te przełożyły się na lepsze wyniki w sezonie letnim. 

Dowiemy się również, jakie są najważniejsze daty w turystycznym kalendarzu i jak wykorzystać kampanie sezonowe do promocji swojego obiektu. 

Eksperci Nocowanie.pl poruszają również ważną kwestię, którą są dobre relacje z gośćmi, którzy już wcześniej odwiedzili nasz hotel. Uważają, że warto przypomnieć gościom o sobie i wysłać im zaproszenie do ponownego skorzystania z usług hotelu. Jak twierdzą autorzy artykułu - najlepiej zrobić to za pomocą atrakcyjnej oferty pobytowej.


Publikacja według nas bardzo przydatna - zwłaszcza dla obiektów nastawionych na turystę i gościa indywidualnego. 

Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj "Jak promować obiekt turystyczny poza sezonem" na blogu PromocjaHotelu.pl.

przeczytaj artykul

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij