Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
10.01.2018

Jakie niespodzianki szykuje Forum Branży Eventowej 2018?

Jakie niespodzianki szykuje Forum Branży Eventowej 2018?

11 stycznia 2018 w trakcie trwania Forum Branży Eventovej 2018 odbędzie się Giełda Pracy! Podczas wydarzenia, kilkanaście aktynie działających w branży eventowej firm prowadzących obecnie rekrutację na stanowiska, czekać będzie na zgłoszenia i CV. Giełda będzie świetną okazją do zaprezentowania się potencjalnemu pracodawcy z jak najlepszej strony!

Niezmiernie ważną informacją jest także rozstrzygnięcie konkursu #FBE 2018. Zwycięzcą został Pan Tomasz Groń, który zaproponował hashtag #LudzieiEmocje. II miejsce przyznano Pau Pawłowi Obruśnikowi za hasztag #PasjonaciJutra, III miejsce należy do Pani Darii Graczyk, autorki hasztagu #BohaterEventu,  ostatnią nagrodzoną została Pani Gosha Gosh, która stworzyła kombinację #FBEtrendy. Zwycięzcy konkursu otrzymają między innymi dwa noclegi ze śniadaniem dla dwóch osób w luksusowym hotelu Double Tree by Hilton Kraków Hotel&Convention Center oraz nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w ekskluzywnym Hotelu Copernicus Toruń. Nagrody zostaną wręczone 11 stycznia.

Na uczestników Forum Branży Eventowej 2018 czekać będzie interaktywna gra! Weź w niej udział i podejmij wyzwanie! Nietuzinkowe nagrody czekają! Organizatorzy Adventure Warsaw wraz z Connectto zapraszają wszystkich uczestników do gry rozgrywającej się w trakcie FBE 2018! Co trzeba zrobić? Zarejestruj się w punkcie startowym, pobierz naklejkę NFC i rozpocznij zabawę! Celem gry jest odwiedzenie stanowisk partnerów gry, wykonanie zadań i zdobycie jak największej liczby punktów. W I. edycji gry udział wzięło ponad 150 gości i 15 wystawców. !


Zarejestruj swój udział w FBE 2018 już dziś: http://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/.


Wydarzenie odbędzie się w Centrum Targowo- Kongresowym przy ul. Marsa 56C w Warszawie.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij