Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
2.11.2018

Jesienny coworking w Business Lab Nowy Świat

Jesienny coworking w Business Lab Nowy Świat

Nagłe spotkanie? Szybkie szkolenie dla pracowników? A do tego całkowity brak czasu na wieloetapowe planowanie? To wcale nie oznacza katastrofy. Wystarczy zdecydować się na miejsce, które zapewnia niezbędny sprzęt oraz nowoczesną przestrzeń biznesową. W Business Lab Nowy Świat możemy skupić się wyłącznie na pracy, pozbywając się wszystkich zbędnych problemów, a świetnie przygotowana oferta idealnie dopasuje się do naszych wymagań. W takim przypadku, sukces szkolenia, warsztatów czy konferencji jest gwarantowany.

Business Lab Nowy Świat to świetne rozwiązanie, dla osób, które cenią sobie profesjonalizm i mobilność. Tępo życia w firmach i korporacjach często wymaga podejmowania zdecydowanych i szybkich decyzji. Nawet jedna niewykorzystana minuta może mieć negatywne skutki dla przedsiębiorstwa, dlatego tak ważne jest, aby wynajmowane przestrzenie biurowe były funkcjonalne i łatwo dostępne. Powinny być zawsze przygotowane, aby móc podjąć w nich pracę. Takim miejscem jest właśnie znajdujące się w centrum Warszawy Business Lab Nowy Świat.


Obiekt ma charakter coworkingowy. W swojej ofercie posiada biura dostosowane do różnego rodzaju potrzeb oraz nowoczesne sale szkoleniowe. Ich wielkości i wyposażenie umożliwiają przeprowadzenie dowolnego rodzaju spotkania, od zebrań zarządu, przez meetingi aż po konferencje. Wygodne stanowiska do samodzielnej pracy pozwalają skupić się na swoich obowiązkach.

Profesjonalny sprzęt multimedialny oraz najnowsze rozwiązania techniczne sprawiają, że wnętrza doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Kliencie mogą liczyć na kilka elastycznych pakietów biznesowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś, co zaspokoi jego oczekiwania.

Pomieszczenia zachowane są we współczesnym stylu. Górują żywe kolory, które dodają energii i pobudzają kreatywność. W budynku znajduje się otwarta przestrzeń wspólna, jak i zamknięte, indywidualne biura, w których można pracować w ciszy i spokoju. Oferta obejmuje również dwie sale konferencyjne. Znajdują się w nich duże stoły oraz wygodne fotele. Doskonałe oświetlenie pomieszczeń pozwala pracować nawet przez wiele godzin bez uczucia zmęczenia.


Na wyposażeniu Business Lab Nowy Świat znajduje się rzutnik oraz ekran multimedialny. Goście posiadają także swobodny dostęp do szybkiego, niezawodnego internetu. W salach szkoleniowych są także flipcharty z materiałami biurowymi. Dużym udogodnieniem jest możliwość ładowania na miejscu różnych urządzeń mobilnych. Uczestnicy spotkań biznesowych mogą tutaj skanować i drukować dokumenty, co znacznie ułatwia pracę.

Business Lab Nowy Świat to nowoczesne przestrzenie, które posiadają nie tylko świetną lokalizację w ścisłym centrum Warszawy, ale także oferują niezbędne narzędzia do pracy indywidualnej oraz grupowej. Dzięki rozbudowanej i elastycznej ofercie, goście znajdują tutaj wszystko, co jest potrzebne do rozwoju firmy. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij