Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.12.2018

Kameralne spotkanie biznesowe w Hotelu i Restauracji Dwa Księżyce

Kameralne spotkanie biznesowe w Hotelu i Restauracji Dwa Księżyce

Miesiące zimowe powodują, że na ulicach można wyczuć podekscytowanie zbliżającymi się świętami i wyczekiwanie końca obecnego roku. W firmach i przedsiębiorstwach jest to czas podsumowań całego roku ciężkiej pracy oraz planowania kolejnych kierunków rozwoju i inwestycji. Dlatego tak ważnej jest, aby miejsce wybrane na wydarzenie firmowe odpowiadało temu niezwykłemu klimatowi.

Hotel i Restauracja Dwa Księżyce to kameralny obiekt, który idealnie dostosowuje się do wymogów niewielkich spotkań firmowych. Jednocześnie posiada rozbudowaną ofertę, w której odnajdziemy wszystko, co jest niezbędne w procesie organizacji imprezy firmowej. Można liczyć na wiele udogodnień oraz fachową pomoc obsługi.

Kompleks składa się z eleganckiej restauracji, która uchodzi za jedną z najlepszych w Kazimierzu Dolnym oraz nowoczesnych pokoi hotelowych zapewniających komfort wypoczynku. Ofertę uzupełniają dwie sale konferencyjne na maksymalnie 120 osób.

W sali restauracyjnej można cieszyć się delikatnymi dźwiękopisami pianina. W powietrzu unosi się zapach aromatycznych potraw, a płonący kamienny kominek dodaje wnętrzu przyjemnego ciepła. To idealna sceneria na wigilię formową. Dzięki doświadczeniu Szefa Kuchni wszystkie podawane potrawy spełniają wymagania nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ponadto można rozkoszować się wykwintnymi winami z okolicznych winnic oraz regionalnych trunków.

W przypadku grup zorganizowanych przygotowywane jest indywidualne menu przy uwzględnieniu wszystkich potrzeb. Wiadomo bowiem, że pracownicy mogą mieć zupełnie inne upodobania, specjalistyczne diety i alergie. Specjalnością Restauracji Dwa Księżyce są dania kuchni polskiej i międzynarodowej, a każde z nich powstaje dzięki starannej selekcji najlepszej jakości składników.


Spotkania biznesowe przede wszystkim można prowadzić w salach konferencyjnych. Obydwa udostępnione przez Hotel i Restaurację Dwa Księżyce pomieszczenie spełniają wymogi współczesnych szkoleń, konferencji, warsztatów i seminariów. Zostały w pełni wyposażone w najnowszej jakości sprzęt multimedialny. Prelegenci mogą korzystać z mikrofonów bezprzewodowych oraz systemu nagłośnieniowego, aby prowadzić zrozumiałe dla wszystkich wystąpienia.

Za pomocą projektora i ekranu bezproblemowo można wyświetlać prezentacje i materiały szkoleniowe. Flipchart umożliwia robienie ręcznych zapisków podczas debat i dyskusji. Sale konferencyjne są wyposażone także w system dźwięku lub aktywny zestaw 2 + 1, odtwarzać DVD, notebook oraz posiadają swobodnie działający internet bezprzewodowy.


Wyśmienite jedzenie, wygodne pokoje oraz nowocześnie wyposażone sale konferencyjne budują kompleksowe zaplecze usług niezbędnych do przeprowadzenia spotkań dla małych i większych grup zorganizowanych. Wszystko to, otrzymujemy skrojone na miarę naszych potrzeb z zachowaniem kameralnej i nastrojowej atmosfery. Wszystkie te elementy sprawiają, że w Hotelu i Restauracji Dwa Księżyce buduje się wzajemne zaufanie i poprawia współpracę wśród pracowników.  

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij