Kameralne spotkanie biznesowe w Hotelu i Restauracji Dwa Księżyce

Kameralne spotkanie biznesowe w Hotelu i Restauracji Dwa Księżyce

Miesiące zimowe powodują, że na ulicach można wyczuć podekscytowanie zbliżającymi się świętami i wyczekiwanie końca obecnego roku. W firmach i przedsiębiorstwach jest to czas podsumowań całego roku ciężkiej pracy oraz planowania kolejnych kierunków rozwoju i inwestycji. Dlatego tak ważnej jest, aby miejsce wybrane na wydarzenie firmowe odpowiadało temu niezwykłemu klimatowi.

Hotel i Restauracja Dwa Księżyce to kameralny obiekt, który idealnie dostosowuje się do wymogów niewielkich spotkań firmowych. Jednocześnie posiada rozbudowaną ofertę, w której odnajdziemy wszystko, co jest niezbędne w procesie organizacji imprezy firmowej. Można liczyć na wiele udogodnień oraz fachową pomoc obsługi.

Kompleks składa się z eleganckiej restauracji, która uchodzi za jedną z najlepszych w Kazimierzu Dolnym oraz nowoczesnych pokoi hotelowych zapewniających komfort wypoczynku. Ofertę uzupełniają dwie sale konferencyjne na maksymalnie 120 osób.

W sali restauracyjnej można cieszyć się delikatnymi dźwiękopisami pianina. W powietrzu unosi się zapach aromatycznych potraw, a płonący kamienny kominek dodaje wnętrzu przyjemnego ciepła. To idealna sceneria na wigilię formową. Dzięki doświadczeniu Szefa Kuchni wszystkie podawane potrawy spełniają wymagania nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ponadto można rozkoszować się wykwintnymi winami z okolicznych winnic oraz regionalnych trunków.

W przypadku grup zorganizowanych przygotowywane jest indywidualne menu przy uwzględnieniu wszystkich potrzeb. Wiadomo bowiem, że pracownicy mogą mieć zupełnie inne upodobania, specjalistyczne diety i alergie. Specjalnością Restauracji Dwa Księżyce są dania kuchni polskiej i międzynarodowej, a każde z nich powstaje dzięki starannej selekcji najlepszej jakości składników.


Spotkania biznesowe przede wszystkim można prowadzić w salach konferencyjnych. Obydwa udostępnione przez Hotel i Restaurację Dwa Księżyce pomieszczenie spełniają wymogi współczesnych szkoleń, konferencji, warsztatów i seminariów. Zostały w pełni wyposażone w najnowszej jakości sprzęt multimedialny. Prelegenci mogą korzystać z mikrofonów bezprzewodowych oraz systemu nagłośnieniowego, aby prowadzić zrozumiałe dla wszystkich wystąpienia.

Za pomocą projektora i ekranu bezproblemowo można wyświetlać prezentacje i materiały szkoleniowe. Flipchart umożliwia robienie ręcznych zapisków podczas debat i dyskusji. Sale konferencyjne są wyposażone także w system dźwięku lub aktywny zestaw 2 + 1, odtwarzać DVD, notebook oraz posiadają swobodnie działający internet bezprzewodowy.


Wyśmienite jedzenie, wygodne pokoje oraz nowocześnie wyposażone sale konferencyjne budują kompleksowe zaplecze usług niezbędnych do przeprowadzenia spotkań dla małych i większych grup zorganizowanych. Wszystko to, otrzymujemy skrojone na miarę naszych potrzeb z zachowaniem kameralnej i nastrojowej atmosfery. Wszystkie te elementy sprawiają, że w Hotelu i Restauracji Dwa Księżyce buduje się wzajemne zaufanie i poprawia współpracę wśród pracowników.  

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz