Kameralne szkolenia w Hotelu Picaro Kraśnik Dolny

Kameralne szkolenia w Hotelu Picaro Kraśnik Dolny

Małe i średnie firmy mają zazwyczaj jasno określony budżet na dany rok. Obejmuje on działania promocyjne, marketingowe, inwestycyjne, a także wszystkie wymagane opłaty związane z działalnością przedsiębiorstwa. Każda firma ma inne priorytety finansowe, jak i każda ma czasem konieczność zaplanowania wyjazdu integracyjnego, szkolenia dla pracowników lub zebrania w jednym miejscu wszystkich członków zarządu.

Organizatorzy tego typu wydarzeń biznesowych muszą wybrać taki obiekt, który nie będzie ani za mały ani za duży. Wbrew powszechnemu przekonaniu w Polsce jest organizowanych bardzo dużo eventów, których liczba uczestników waha się między 10 a 30 osób. Na zapotrzebowanie rynku odpowiada oferta Hotelu Picaro Kraśnik Dolny.

Kraśnik Dolny to maleńka miejscowość w województwie dolnośląskim, która leży w bliskim sąsiedztwie Bolesławca. Posiada dogodną lokalizację między Żarami a Legnicą. Blisko znajduje się także granica z Niemcami. W tak dobrym pod względem komunikacyjnym miejscu powstał Hotel Picaro. Autostrada A4 łączy tą małą miejscowość z Wrocławiem. Patrząc na to pod względem planowania wydarzeń, Kraśnik Dolny spełnia ich wszystkie wymagania. Do hotelu można łatwo się dostać z każdej strony kraju, a dodatkowo umożliwia on organizację spotkań o charakterze międzynarodowym. 


Hotel Picaro Kraśnik Dolny to doskonałe miejsce na organizację kameralnych spotkań biznesowych, których maksymalna liczba uczestników nie przekracza 30. Tak wąskie grono umożliwia spokojną pracę, w której docenione zostanie zdanie każdej osoby. W przypadku większych grup mogą pojawiać się problemy z komunikacją, podziałem ról lub podjęciem decyzji. Hotel Picaro Kraśnik Dolny oddaje do dyspozycji uczestników elegancką salę szkoleniową. Pomieszczenie zostało przystosowane pod wymagania szkoleń, zebrań, konferencji, warsztatów, rozmów kwalifikacyjnych czy spotkań „w cztery oczy.”

Sala jest bardzo jasna i nasłoneczniona. Dzięki dużym oknom posiada stały dostęp do naturalnego światła, co niweluje uczucie zmęczenia podczas wielogodzinnej pracy. Solidne meble z ciemnego drewna dodają wnętrzu biznesowego szyku. Zaproszeni na rozmowę goście, ujrzą pełen profesjonalizm. Pozytywne pierwsze wrażenie może zadecydować o podpisaniu ważnego kontraktu lub nawiązaniu cennej współpracy. Minimalizm i dokładnie wykończone detale sprawiają, że sala szkoleniowe w Hotelu Picaro jest idealnym rozwiązaniem, aby zachować fachowość przy nawet małym spotkaniu.


Hotel Picaro w Kraśniku Dolnym posiada bazę noclegową na 100 osób. Gości szkolenia lub kilkudniowych warsztatów można zakwaterować w 48 pokojach o podwyższonym standardzie. Przestrzenie hotelowe pięknie współgrają z salą szkoleniową. Ukazują prawdziwe piękno prostoty. Umożliwiają relaks i wyciszenie. Dużo łatwiej pracować, gdy nie rozpraszają nas żadne zewnętrzne bodźce. Harmonijne wnętrza wpływają na uspokojenie i uporządkowanie naszych myśli, co jest elementem niezbędnym w biznesie. O poczucie luksusu dbają starannie dobrane kolory. Dominują odcienie beżu, bieli i szarości. Drewniane akcenty oraz dekoracje o wysokiej jakości dopełniają wystrój, aby stworzyć rodzinny, przyjemny klimat.

Każdy pokój posiada przestronną łazienkę, więc goście mogą zachować własną intymność. Szybki internet pozwala na swobodne oddanie się rozrywce lub obowiązkom zawodowym. Organizatorzy wydarzeń mogą być spokojni o podniebienia swoich gości. W obiekcie funkcjonuje Restauracja Picaro, która oferuje posiłki inspirowane polską tradycją. Miłośnicy kuchni międzynarodowej także odnajdą coś dla siebie. Podawane mogą być dania na ciepło lub zimno. Aby podczas szkoleń uczestnicy mogli nabrać sił do dalszej pracy, ciekawym rozwiązaniem jest także przygotowanie opcji cateringowej.


Hotel Picaro w Kraśniku Dolnym łączy w sobie rodzinną atmosferę oraz bardzo funkcjonalną przestrzeń. Są to najważniejsze cechy, które decydują o sukcesie wydarzeń biznesowych małych i średnich firm. Jakość świadczonych usług jest na wysokim poziomie w stosunku do kosztów, jakie muszą ponieść organizatorzy. Goście mogą liczyć nie tylko na świetną lokalizację, ale spokój i poczucie bliskości z innymi pracownikami. Jeśli niektóre miejsca posiadają własną duszę to Hotel Picaro zdecydowanie jest jednym z takich miejsc. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz