Kameralne szkolenie w Pensjonacie Orlicka Skała

Kameralne szkolenie w Pensjonacie Orlicka Skała

Prowadzenie własnego biznesu, jak i praca zawodowa kojarzą nam się z ogromnym stresem oraz wysiłkiem. Czy tak jednak musi być? Do Polski coraz intensywniej docierają modele zza granicy, promujące kreatywną pracę. Nie tylko właściciele firm, ale także pracownicy, coraz bardziej cenią sobie swobodę w kontaktach biznesowych. Proces podnoszenie kwalifikacji pracowników zaczyna nabierać nowego wymiaru. Planując spotkanie z kontrahentami, buduje się relacje oraz poszerza grupę kontaktów.

W każdym z tych przypadków, osiąga się dużo większe korzyści, jeśli postawimy na przyjemne miejsce spotkania. Kameralne, a jednocześnie nowocześnie wyposażone wnętrza, pozwalają nawiązywać stałe oraz budujące relacje między pracownikami. Właśnie takim miejscem jest Pensjonat Orlicka Skała.

Pensjonat Orlicka Skała zlokalizowany jest w samym centrum Zielińca. Ogromnym atutem obiektu jest położenie u podnóża stoku narciarskiego. Umożliwia to sportowe szaleństwo oraz daje ogromne możliwości organizacji imprez integracyjnych. Atrakcyjna lokalizacja sprzyja wyjazdom nastawionym na budowanie więzi oraz współpracy w grupie.

Do dyspozycji gości oddano 13 stylowo urządzonych pokoi gościnnych. Różny standard pomieszczeń sprawia, że każdy znajdzie coś dopasowanego do jego potrzeb oraz budżetu. Można zdecydować się na pokoje w kategorii Standard i Premium, a także przestronne Apartamenty. W każdym z nich funkcjonuje dostęp do internetu oraz telewizji. Goście mogą korzystać z własnego kącika kulinarnego z lodówką. Niewątpliwym atutem Pensjonatu Orlicka Skała jest malowniczy widok na pasmo górskie.


Goście mogą poświęcić się pracy, dzięki cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie nie brakuje im rozrywek oraz atrakcji dodatkowych. Po trudnych spotkaniach, można odzyskać wewnętrzną równowagę w centrum odnowy biologicznej. Do dyspozycji oddano saunę fińską, jacuzzi oraz basen rekreacyjny. Na terenie Pensjonatu Orlicka Skała znajduje się również gabinet masażu. Wszystkie oferowane zabiegi prowadzi wykwalifikowany personel z dużym doświadczeniem, dzięki czemu goście mogą być pewni najwyższej jakości świadczonych usług.


W Pensjonacie Orlicka Skała można zorganizować kameralne szkolenie, imprezę integracyjną, wigilię firmową, jubileusz lub spotkanie tematyczne. Dostępna jest klimatycznie urządzona sala restauracyjna, która łączy nowoczesne rozwiązania z góralskim folklorem. Drewniane akcenty idealnie podkreślają widoczne za oknami krajobrazy. W sali restauracyjnej można obsłużyć grupy liczące sobie 30 osób. Pomieszczenie jest elegancko oświetlone oraz posiada dostęp do naturalnego światła.


Podczas spotkań można skorzystać z systemu nagłośnienia, odtwarzacza DVD, ekranu, telewizora z opcją podłączenia do komputera, mikrofonu, rzutnika oraz flipchartu z niezbędnymi materiałami biurowymi. W Pensjonacie Orlicka Skała funkcjonuje dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu. To doskonałe miejsce na prowadzenie swobodnych spotkań, przy jednoczesnym dostępie do rozbudowanego zaplecza audiowizualnego oraz gastronomicznego.


Budowanie relacji oraz dobrej atmosfery między pracownikami bezpośrednio przekłada się na jakość wykonywanej pracy. Organizacja wyjazdów w miejsca o rekreacyjnym charakterze stanowi ważny element marketingu wewnętrznego. Jeśli dobrze czujemy się w swojej firmie, z większym zaangażowaniem podchodzimy do realizowania jej celów. Dlatego też planowanie szkoleń i imprez okolicznościowych w miejscu takim, jak Pensjonat Orlicka Skała jest receptą na sukces. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz