Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.11.2015

Nowy Kierownik Sprzedaży i Marketingu w Hotelu Zamek Biskupi

Nowy Kierownik Sprzedaży i Marketingu w Hotelu Zamek Biskupi

Joanna Puchałka objęła stanowisko Kierownika Sprzedaży i Marketingu w czterogwiazdkowym Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Do jej obowiązków będzie należało budowanie strategii sprzedażowo - marketingowej obiektu oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami.

Joanna Puchałka jest absolwentką studiów na kierunku Gospodarka Turystyczna. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Biurze Podróży Triada w dziale greckim, a następnie awansowała na stanowisko Kierownika w Pionie Produktu i Supervisora ds. Hoteli. Początek przygody z hotelarstwem miał miejsce w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów, a ostatnim miejscem pracy Joanny Puchałki był pięciogwiazdkowy, luksusowy hotel butikowy Mamaison La Regina Warsaw.

Z wielką przyjemnością witamy Joannę Puchałkę w naszym nowym zespole. Cieszę się, że Joanna zdecydowała się wzmocnić nasz zespół hotelowy w Janowie Podlaskim. Jej dotychczasowe bogate doświadczenie jakie zdobyła zarówno w poprzednich miejscach pracy z pewnością pozwoli skutecznie realizować postawione przed Działem Sprzedaży i Marketingu cele oraz zapewni sukces Zamku od momentu jego otwarcia. Jest mi ogromnie miło, że będziemy mogli ponownie ze sobą pracować, ze względu na Joanny  doświadczenie i znajomość branży hotelowej - mówi Artur Trukawiński, Dyrektor Hotelu Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim.

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim to czterogwiazdkowe Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe o ponad 500 letniej historii. Zamek leży na na terenie Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu. Na 40 hektarach powierzchni znajduje się odrestaurowany, XV wieczny zamek, historyczne stawy, zalew oraz podzamcze.

W ofercie hotelu znajdują się 204 pokoje, historyczne apartamenty oraz nowoczesne centrum konferencyjno - kongresowe o łącznej powierzchni przekraczającej 1600 m kw. Goście hotelu będą mieli do dyspozycji także strefę wellness Dr Irena Eris Beauty Partner, kryty basen, strefę saun, restaurację i Lobby Bar dla ponad 200 osób. Otwarcie hotelu planowane jest na pierwszy kwartał 2016 roku.

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim należy do Grupy Arche, która posiada także Pałac Lochów, Pałac Sieniawa, Hotel Tobaco w Łodzi, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Hotel Arche w Siedlcach oraz Apartamenty hotelowe w Konstancinie-Jeziornie.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij