Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
16.11.2021

Klimatyczne miejsce na konferencję w centrum Wrocławia - poznaj Kamienicę pod Aniołami!

Klimatyczne miejsce na konferencję w centrum Wrocławia - poznaj Kamienicę pod Aniołami!

Już same nazwy niektórych obiektów konferencyjnych potrafią skutecznie przykuć uwagę potencjalnych gości. Dokładnie tak jest w przypadku Kamienicy pod Aniołami, która mieści się w centrum Wrocławia przy ulicy Kazimierza Wielkiego 31-33. Okazuje się jednak, że atrakcyjna nazwa to nie wszystko, bowiem warta uwagi jest także - albo nawet przede wszystkim - oferta tego miejsca. Z owym artykule napiszemy nieco więcej na jej temat.

Kamienica pod Aniołami to odrestaurowany budynek z XIX wieku, który znajduje się w samym sercu Wrocławia, tuż obok najważniejszych punktów usługowych i turystycznych. Obiekt ten pozwala na organizację różnorodnych eventów na wysokim poziomie. Elegancja i stylowe wnętrza doskonale łączą się tam z nowoczesnymi rozwiązaniami oraz serdecznością, którą wyróżnia się obsługa. Kamienica pod Aniołami do dyspozycji gości oddaje:

  • 100 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach,
  • restaurację,
  • wielofunkcyjną salę biznesową.


Obiekt do dyspozycji gości oddaje przestronną salę konferencyjną na 100 osób, którą można podzielić na dwa mniejsze pomieszczenia dzięki dźwiękoszczelnej ściance. Zaplecze konferencyjne Kamienicy pod Aniołami świetnie sprawdza się podczas organizacji szkoleń, wykładów, konferencji, sympozjów czy prezentacji. Wyposażone jest ono w profesjonalne sprzęty multimedialne, takie jak projektor, ekran i nagłośnienie. Dodatkowo, z sali konferencyjnej można wyjść na taras, który z poziomu ulicy jest zupełnie niewidoczny. Rozciąga się z niego widok na panoramę Starego Miasta oraz na dachy okolicznych budynków. 


Kamienica pod Aniołami ma w swojej ofercie ponad 100 miejsc noclegowych, które znajdują się w pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych. Są one nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone. Każdy pokój posiada osobą łazienkę, stylowe dodatki i innowacyjne udogodnienia. Z większości z tych pomieszczeń można podziwiać widok na dawne pałace i kamienice przy ulicy Kazimierz Wielkiego, na dziedziniec oraz kościół ewangelicki Opatrzności Bożej, którego historia sięga połowy XVIII wieku. Nie martw się jedna o hałas, bowiem zaplecze noclegowe Kamienicy pod Aniołami posiada szczelne okna. W obiekcie oczywiście znajduje się winda, przepiękne zabytkowe schody oraz specjalne udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością. Jak już wspomnieliśmy, w Kamienicy pod Aniołami mieści się elegancka restauracja, która pełni także funkcję kawiarni oraz stołówki. Podawane są tam smakowite kulinaria i różnorodne napoje. Warto też dodać, że w sali restauracyjnej możliwa jest organizacja imprez okolicznościowych i rodzinnych, takich jak np. kolacje firmowe, przyjęcia urodzinowe czy komunie. 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij