Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
14.05.2018

Kolorowa konferencja w Hotelu Picaro Stok

Kolorowa konferencja w Hotelu Picaro Stok

W każdej firmie zdarzają się ciężkie okresy, w których jest bardzo dużo pracy. Nieraz jesteśmy zmuszeni dużo podróżować na spotkania bądź sami je organizować. Kiedy stresujące miesiące miną, warto jest pomyśleć o wyjeździe integracyjnym, aby podziękować swoim współpracowników za włożony wysiłek.

W natłoku obiektów szkoleniowych i konferencyjnych łatwo można zapomnieć o ważnym elemencie, który tak naprawdę decyduje o powodzeniu danego spotkania. Chodzi o atmosferę. Nie ma bowiem znaczenia, czy planujemy poważne warsztaty czy swobodny bankiet. Za każdym razem chcemy, aby uczestnicy czuli się dobrze. Warto więc zwrócić uwagę na trzygwiazdkowy Hotel Picaro Stok, który w niezwykły sposób kumuluje w sobie nieograniczone pokłady pozytywnej energii.

Przekraczając próg drzwi Hotelu Picaro Stok, zastaje nas przepełniona barwami recepcja. Ogromne, abstrakcyjne obrazy zapadają w pamięć każdemu. Jasne ściany ciekawie kontrastują z odważnymi dodatkami w rożnych kolorach. Wszystko tworzy wspólną koncepcję odnosząca się do dzieł Pablo Picasso.  Gustownie urządzone wnętrze samoistnie wprawia nas w dobry humor. Nie od dziś wiadomo, że otoczenie ma ogromny wpływ na samopoczucie. Kolory zwiększają naszą kreatywności i możliwość abstrakcyjnego myślenia. Możemy nagle wpaść na innowacyjny pomysł lub znaleźć rozwiązanie z patowej sytuacji. Dlatego organizując spotkanie firmowe w tak radosnym miejscu, jak Hotel Picaro Stok, można być pewnym, że będzie ono wyjątkowym sukcesem.


Hotel Picaro Stok leży w zazielenionej okolicy, która zachwyca naturalnymi krajobrazami. Nie na darmo mówi się, ze ten obszar jest „Perłą Ziemi Lubuskiej”. W rozległych terenach Łagowskiego Parku Krajobrazowego można od razu się zakochać. Takie magiczne miejsca mają szczególne znaczenie w biznesie. Oferują bowiem ciszę i spokój. W relaksacyjnej atmosferze nawet z pozoru przytłaczające obowiązki zawodowe, stają się czystą przyjemnością. Lokalizacja Hotelu Picaro Stok jest idealna na organizację eventów biznesowych. W pobliżu ciągnie się droga krajowa nr 92, która łączy Poznań z Niemcami oraz autostrada A2 na Warszawę. Tego typu połączenie zapewnia dogodny dojazd osobom z rożnych części kraju. Można także zaplanować spotkanie międzynarodowe z dala od wielkomiejskiego hałasu i zgiełku. O podniebienia gości dba doświadczona kadra kucharzy w Restauracji Pod Strzechą. Bogate menu zawiera potrawy kuchni polskiej i europejskiej, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Lokal zachowany jest w stylu wiejskiej biesiady, co może sprawić, że goście poczują się swobodnie i swojsko.


W przypadku wielogodzinnych konferencji lub kilkudniowych szkoleń można zakwaterować uczestników spotkania w 76 pokojach gościnnych. Daje to łączne ponad 150 miejsc noclegowych. Każdy pokój posiada indywidualną, kafelkowaną łazienkę oraz funkcjonalne umeblowanie. Pozwala to na odpoczynek przed i po konferencjach, a także odświeżanie się w trakcie. Dzięki dostępowi do szybkiego internetu, można pracować w zaciszu pokoju hotelowego. Tutaj także zachwycają nas kolory. Wpływają na nas, dodając sił lub uspokajając po stresującym dniu. Pokoje gościnne w Hotelu Picaro Stok mają charakterystyczny wystrój wnętrz. Ściany zachowane są w stonowanych kolorach, aby uspokajać zmęczone oczy i poprawiać jakość snu. Natomiast pojedyncze akcenty i drobne dekoracje, dodają każdemu pomieszczeniu oryginalności. Solidne meble z ciemnego drewna oraz miękka wykładzina tworzą ciepły, rodzinny klimat, w którym każdy poczuje się swobodnie.


Kolory to potężna broń, która w odpowiednich rękach może uzupełnić ogólną koncepcję danego miejsca. Barwy mogą nas pobudzać bądź usypiać, dlatego warto wybierać miejsca, która są nasycone pozytywną energią, tak jak Hotel Picaro Stok. Tutejsza Sala Konferencyjna jest wprost idealna na małe, kameralne spotkania do 30 osób. Jeśli zależy nam na profesjonalnym podejściu, nowoczesnym sprzęcie oraz przyjemnej atmosferze warto zainwestować w prawdziwie kolorową konferencję.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij