Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.05.2023

Konferencja MEETINGS WEEK Poland 2023 - PLATFORMA WSPÓŁPRACY I JEJ ROZWÓJ DZIĘKI INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIOM już w dniach 12-13 czerwca 2023 roku!

Konferencja MEETINGS WEEK Poland 2023 - PLATFORMA WSPÓŁPRACY I JEJ ROZWÓJ DZIĘKI INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIOM już w dniach 12-13 czerwca 2023 roku!

Już niebawem, bo dokładnie w dniach 12-13 czerwca 2023 roku odbędzie się konferencja MEETINGS WEEK Poland 2023 - PLATFORMA WSPÓŁPRACY I JEJ ROZWÓJ DZIĘKI INNOWACYJNYM ROZWIĄZANIOM. To już 11. edycja wydarzenia, która będzie miała miejsce dokładnie w salach konferencyjnych Airport Hotel Okęcie w Warszawie. 

Wydarzenie to ma na celu wzmocnić rozwój branży poprzez innowacyjne rozwiązania oraz klastrowe pojęcie. Dodatkowo dla organizatorów równie kluczowa jest edukacja i profesjonalizacja w branży. 

Dyskusje planowe podczas konferencji będą oscylowały wokół zagadnień, takich jak m.in.:

 • Potencjał GPT CHAT i innych rozwiązań sztucznej inteligencji w branży MICE. Uczestnicy będą mogli usłyszeć odpowiedzi na pytania: jak korzystać ze sztucznej inteligencji; jakie wyzwania stoją przed branżą; jakie korzyści wynikają z AI dla branży MICE; czy tłumacze już nie będą potrzebni?
 • Wartość współpracy między przedstawicielami różnorodnych dziedzin z branży oraz jej wpływ na pozostałe sektory gospodarki. W tym zakresie szczególnie istotne będą rozmowy na temat współpracy branży z administracją samorządową i rządową. Prelegenci odpowiedzią na pytania: jakie korzyści dla rozwoju gospodarki niesie współpraca agencji eventowych, uczelni, hoteli; co misje gospodarcze dają polskim firmom; czy współpraca się opłaca?
 • Festiwalizacja targów jako przykład innowacyjności. Tutaj szczególny nacisk zostanie położony na proces przekształcania tradycyjnych targów w bardziej eksperymentalne i dynamiczne wydarzenia.
 • Pułapki prawne w działalności organizatora imprez (nie tylko turystycznych).
 • Wartość wydarzeń i spotkań z perspektywy klientów, gdzie potrzeby klientów zostaną zestawione z branżowymi realiami.
 • Wpływ MEGA WYDARZEŃ na rozwój branży oraz promocję Polski, ze szczególnym naciskiem na bycie systemem naczyń połączonych.
 • POLSKA - atrakcyjna i bezpieczna DESTYNACJA – jak przekonać innych, że tak jest? Tutaj zaprezentowane zostaną przykładowe Case studies pozyskanych MEGA WYDARZEŃ dla Polski.
 • Nowy wymiar transparentności biznesowej z uwzględnieniem Dyrektywy w sprawie sprawozdawczości dotyczącej zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw.
 • Nowe strategie i plany rozwoju oraz możliwości pozyskiwania funduszy na finansowanie inwestycyjnych rozwiązań w branży.
 • Przemysł spotkań w Polsce dziś i jutro, z rozbudowaną refleksja odnośnie do tego, gdzie jesteśmy obecnie i co jeszcze jest przed nami.


Dodatkowo podczas konferencji zostaną zaprezentowane wyniki Barometru SOIT za lata 2020-2022. Prognoza Incentive Travel na 2023, a także odbędą się inspirujące warsztaty:

 1. Warsztat dla hotelarzy – Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego,
 2. Warsztat ekspercki POT w ramach Laboratorium Twórców – Poland Convention Bureau Social Selling na LinkedIn.

Na koniec warto dodać, że za sukces MEETINGS WEEK POLAND uznaje się nic innego, jak współpracę. Szerokie ujęcie sektorowe poruszanych wątków podczas spotkania zapewniają m.in. reprezentanci organizacji branżowych, przedstawiciele POT oraz reprezentanci organizacji pracodawców. Z kolei analizę aktualnej kondycji przemysłu spotkań i wydarzeń dopełnią decydenci zaproszeni na wydarzenie, pochodzący zarówno ze strony administracji rządowej, jak i instytucji państwowych.

Organizatorem MEETINGS WEEK Poland 2023 jest oczywiście Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną.

Więcej informacji o programie znajdziesz tu: www.meetingsweek.pl (gdzie jednocześnie zarejestrujesz się na wydarzenie). Serdecznie zachęcamy do udziału!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij