Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.09.2018

Konferencja na 4 gwiazdki w Hotelu Kiston!

Konferencja na 4 gwiazdki w Hotelu Kiston!

Organizując konferencję, wybieramy zazwyczaj miejsce nowoczesne i designerskie. Są to często szklane wieżowce lub centra targowe. Czasem jednak dobrze jest postawić na coś innego, co tak samo zachwyca obsługą, jak i wyglądem. Dlaczego? Ponieważ każdy z nas pragnie, aby jego codzienna ciężka praca została doceniona.

Podczas planowania wydarzeń biznesowych, można pokazać swoim pracownikom, że bardzo ich cenimy za pomocą luksusowego miejsca, w którym poczują się wyjątkowo. Nie musimy na szczęście szukać daleko. Na przeciw oczekiwaniom klientów wychodzi Hotel Kiston!

Centralna część Kaszub oferuje rozległe tereny zielone. Wzgórza i lasy ciągną się po horyzont, zapewniając gościom biznesowym oraz turystom wiele atrakcji o każdej porze roku. Nic dziwnego, że ten obszar nazywany jest Szwajcarią Kaszubską.

W otoczeniu urzekającej przyrody stoi Hotel Kiston. Luksusowy obiekt idealnie wpasowuje się w bajeczną otoczkę dzięki pomysłowemu wystrojowi wnętrz. Indywidualnie dopasowana oferta zaspokaja potrzeby każdego, a nałożone na nasze barki problemy, zmęczenie i stres odchodzą dzięki rozwiniętej bazie rekreacyjno-sportowej.


Zawsze otwarta brama Hotelu Kiston w symboliczny sposób ukazuje gościnność i chęć pomocy, jaką posiadają pracownicy obiektu. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy każdy pobyt przebiega bezproblemowo, a organizowany event staje się sukcesem. Po przekroczeniu bramy, uczestnicy szkoleń i konferencji wkraczają do nowego świata, w którym mogą zapomnieć o codziennych trudach.


Jednym z największych atutów Hotelu Kiston jest wystrój, który został dopracowany w nawet najmniejszym detalu. Wnętrza są klimatyzowane. Z okien rozciąga się widok na malowniczy, zadbany ogród ze stawem. W apartamentach goście mają do dyspozycji dwa telewizory i osobny pokój dzienny, w którym mogą się relaksować po ciężkich spotkaniach. Wnętrza zachowane są w jasnych barwach, ukazując elegancki, dworkowy styl. Wykorzystano wysokiej jakości tkaniny i fikuśne meble, które podkreślają oryginalność tego miejsca.

Pokoje hotelowe są nie tylko piękne, ale i bardzo funkcjonalne. Umożliwiają spokojną pracę z wykorzystaniem wygodnych biurek, szybkiego internetu oraz w pełni wyposażonej sali konferencyjnej. Cicha okolica, pyszne jedzenie oraz urokliwa sala balowa sprzyja planowaniu bankietów, jubileuszy i imprez tematycznych, podczas których goście mogą oddać się zabawie.


W kaszubskim obiekcie można zaplanować event na nawet 300 osób. Zarówno sala konferencyjna, jak i sala bankietowa są świetnie nagłośnione oraz oświetlone. Profesjonalny sprzęt techniczny umożliwia realizację prezentacji multimedialnych na bardzo wysokim poziomie. Wyraźne obrazy i dobrze słyszalne nagrania pozwalają lepiej przyswoić wiedzę widowni. Szkolenia są efektowniejsze i na dłużej zapadają w pamięci.

Wybór Hotelu Kiston na miejsce konferencyjne niesie wiele dodatkowych korzyści, które następują po sobie jak domino. Wypoczęci i docenieni pracownicy pracują chętniej, z większym zaangażowaniem i pomysłowością, co ma bezpośrednie przełożenie na realizowane projekty i rozwój firmy. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij