Konferencja na 4 gwiazdki w Hotelu Kiston!

Konferencja na 4 gwiazdki w Hotelu Kiston!

Organizując konferencję, wybieramy zazwyczaj miejsce nowoczesne i designerskie. Są to często szklane wieżowce lub centra targowe. Czasem jednak dobrze jest postawić na coś innego, co tak samo zachwyca obsługą, jak i wyglądem. Dlaczego? Ponieważ każdy z nas pragnie, aby jego codzienna ciężka praca została doceniona.

Podczas planowania wydarzeń biznesowych, można pokazać swoim pracownikom, że bardzo ich cenimy za pomocą luksusowego miejsca, w którym poczują się wyjątkowo. Nie musimy na szczęście szukać daleko. Na przeciw oczekiwaniom klientów wychodzi Hotel Kiston!

Centralna część Kaszub oferuje rozległe tereny zielone. Wzgórza i lasy ciągną się po horyzont, zapewniając gościom biznesowym oraz turystom wiele atrakcji o każdej porze roku. Nic dziwnego, że ten obszar nazywany jest Szwajcarią Kaszubską.

W otoczeniu urzekającej przyrody stoi Hotel Kiston. Luksusowy obiekt idealnie wpasowuje się w bajeczną otoczkę dzięki pomysłowemu wystrojowi wnętrz. Indywidualnie dopasowana oferta zaspokaja potrzeby każdego, a nałożone na nasze barki problemy, zmęczenie i stres odchodzą dzięki rozwiniętej bazie rekreacyjno-sportowej.


Zawsze otwarta brama Hotelu Kiston w symboliczny sposób ukazuje gościnność i chęć pomocy, jaką posiadają pracownicy obiektu. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy każdy pobyt przebiega bezproblemowo, a organizowany event staje się sukcesem. Po przekroczeniu bramy, uczestnicy szkoleń i konferencji wkraczają do nowego świata, w którym mogą zapomnieć o codziennych trudach.


Jednym z największych atutów Hotelu Kiston jest wystrój, który został dopracowany w nawet najmniejszym detalu. Wnętrza są klimatyzowane. Z okien rozciąga się widok na malowniczy, zadbany ogród ze stawem. W apartamentach goście mają do dyspozycji dwa telewizory i osobny pokój dzienny, w którym mogą się relaksować po ciężkich spotkaniach. Wnętrza zachowane są w jasnych barwach, ukazując elegancki, dworkowy styl. Wykorzystano wysokiej jakości tkaniny i fikuśne meble, które podkreślają oryginalność tego miejsca.

Pokoje hotelowe są nie tylko piękne, ale i bardzo funkcjonalne. Umożliwiają spokojną pracę z wykorzystaniem wygodnych biurek, szybkiego internetu oraz w pełni wyposażonej sali konferencyjnej. Cicha okolica, pyszne jedzenie oraz urokliwa sala balowa sprzyja planowaniu bankietów, jubileuszy i imprez tematycznych, podczas których goście mogą oddać się zabawie.


W kaszubskim obiekcie można zaplanować event na nawet 300 osób. Zarówno sala konferencyjna, jak i sala bankietowa są świetnie nagłośnione oraz oświetlone. Profesjonalny sprzęt techniczny umożliwia realizację prezentacji multimedialnych na bardzo wysokim poziomie. Wyraźne obrazy i dobrze słyszalne nagrania pozwalają lepiej przyswoić wiedzę widowni. Szkolenia są efektowniejsze i na dłużej zapadają w pamięci.

Wybór Hotelu Kiston na miejsce konferencyjne niesie wiele dodatkowych korzyści, które następują po sobie jak domino. Wypoczęci i docenieni pracownicy pracują chętniej, z większym zaangażowaniem i pomysłowością, co ma bezpośrednie przełożenie na realizowane projekty i rozwój firmy. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz