Konferencja na sportowo - pionierem Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny GEM

Konferencja na sportowo - pionierem Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny GEM

Branża eventów biznesowych należy do jednych z najszybciej rozwijających się w swoim segmencie. W przeciągu kilku ostatnich lat oryginalność wydarzeń MICE stała się wyznacznikiem skuteczności konferencji i imprezy integracyjnej. Idąc z duchem czasu, firmy zaczęły zauważać rosnące zainteresowanie społeczeństwa zdrowym trybem życia. Idealne połączenie sportu i biznesu cechuje Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny we Wrocławiu.

Bijące serce Dolnego Śląska


Nie na darmo mówi się o Wrocławiu - WrocLove. To jedno z najbardziej urokliwych miast w Polsce. Kręte uliczki, liczne budowle z czerwonej cegły oraz tradycyjne krasnale sprawiają, że wielu zakochało się w nim już od pierwszego spaceru po Rynku. Wrocław sprawiedliwie zasłużył sobie na miano Europejskiej Stolica Kultury w 2016 roku. Należy jednak zwrócić uwagę także na zaangażowanie miasta w rozwój fizyczny mieszkańców. Stolica Dolnego Śląska jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem sportu.

Kompleks GEM idealnie wpasowuje się w nowoczesną ideologię Wrocławia. Oba elementy potrafią się wzajemnie wzmacniać, dzięki czemu ich pozycja tak silnie poszybowała w górę w ostatnich latach. Hotel położony jest w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Wrocławia. Tak! Mowa o zielonym i spokojnym Zaciszu. Ogromny teren znajduje się na obszarze Szczytnickiego Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego. Bliski kontakt z naturą powoduje, że nawet długie konferencje sprawiają przyjemność. Co ciekawe do Starego Miasta są zaledwie 4 kilometry spacerem. Można więc łatwo zorganizować wycieczkę po Ostrowie Tumskim lub wyjście na Halę Stulecia.

Zdrowa rywalizacja sposobem na integrację

Ponoć każdy wie, że sport to zdrowie. Dbanie o formę fizyczną nie tylko zmniejsza stres, ale poprawia ogólne samopoczucie. Choć może to brzmieć irracjonalnie, należy się intensywnie zmęczyć, aby móc odpocząć w rzeczywistości. Właściciele Kompleksu GEM dostrzegli tą zależność i wykorzystali na najwyższym poziomie. W obrębie terenu znajdziemy bowiem czynną cały rok halę tenisową z trzema kortami, dwa boiska do siatkówki oraz basen z sześcioma torami. Jako jedyny hotel we Wrocławiu obiekt posiada tak bogate i zróżnicowane zaplecze rekreacyjne. Nic więc dziwnego, że regularnie goszczą w nim światowej sławy sportowcy wielu dyscyplin.Wyjątkowe wrażenie sprawia najlepsze w Polsce boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, które dzięki profesjonalnemu oświetleniu umożliwia organizację rozgrywek na ligowym poziomie. Zawody sportowe podczas wyjazdów integracyjnych cieszą się coraz większą popularnością. W tego typu rywalizacji liczy się bowiem współpraca. Tak samo jak w biznesie, każdy dąży do osiągnięcia celu. Wygrana daje prawdziwą satysfakcję. Można udowodnić samemu sobie, że ciężki wysiłek potrafi zaowocować po tysiąckroć. Ważnym elementem jest także tworzące się w trakcie gry poczucie jedności. W jednym szeregu stają pracownicy wszystkich szczebli, a powstałe sytuacje mogą doprowadzić do wzruszenia lub szczerej salwy śmiechu.Hotel oferuje także Salę Fitness i Strefę Relaksu, w której odżywcze zabiegi znacznie poprawiają elastyczność skóry, co szczególnie docenią kobiety. Natomiast miłośnicy fińskich seansów zachęcają do korzystanie zarówno z suchych, jak i mokrych kąpieli. Sauny zwiększają odporność, poprawiają funkcjonowanie układu krwionośnego i nerwowego. Dzięki tak przygotowanemu zapleczu Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny GEM otrzymał w 2016 roku prestiżowy tytuł Najlepszego Obiektu Sportowego na Dolnym Śląsku według plebiscytu Gazety Wrocławskiej.


Umożliwia organizację niezapomnianych imprez krajowych i międzynarodowych. Potwierdzeniem tytułu jest fakt, iż hotel był jednym z obiektów, w którym odbyła się zeszłoroczna edycja „The Word Games”- jedna z najsławniejszych imprez, znana każdemu sympatykowi sportu.

Szacunek dla czasu


Hotel GEM oferując wysokiej jakości usługi noclegowe, konferencyjne oraz gastronomiczne, stawia przede wszystkim na zadowolenie klientów i profesjonalny przebieg spotkań. Działania te wpływają na pozytywne budowanie wzajemnych relacji a przede wszystkim zaufanie, jakim obdarzają Hotel GEM jego stali klienci.

Każde zapytanie ofertowe złożone przez kontrahenta jest rozpatrywane w sposób indywidualny, zaś finalna oferta jaką otrzymuje, jest elastyczna, dopasowana do wymagań i oczekiwań oraz przewidywanego budżetu. Innymi słowy, przygotowane przez dział sprzedaży i marketingu propozycje noclegowe, czy konferencyjna zostają „uszyta na miarę". Dzięki temu klient może mieć pewność, że otrzyma to czego oczekiwał, oszczędzając jednocześnie sporo cennego czasu. Hotel GEM stawia również na mobilność, umożliwiając bardzo elastyczne zmiany w rezerwacji, dogodne terminy anulacji oraz zmiany w ilości uczestników spotkań, z zachowaniem minimum formalności.Organizując wielotysięczne eventy należy mierzyć się z wielkimi wyzwaniami. Zarządzanie kilkoma ogromnymi imprezami plenerowymi w jednym czasie jest możliwe tylko dzięki doświadczonej kadrze pracowniczej. W takim przypadku dobrze jest postawić na sprawdzoną markę jaką jest GEM, która to, posiada doświadczenie i może zaoferować wsparcie na poszczególnych etapach działania.

GEM- SET- MECZ!


Kompleks posiada w pełni nowoczesne sale konferencyjno-bankietowe, które są w stanie pomieścić blisko 250 osób. Dzięki podstawowemu wyposażeniu każdego z czterech pomieszczeń, nie ma potrzeby przejmować się rzutnikiem, ekranem czy flipchartem. Zależnie od potrzeby istnieje możliwość dobrania nagłośnienia czy aparatu do tłumaczeń, co wyjątkowo podnosi komfort spotkań międzynarodowych.Największa z sal, która nosi nietuzinkową nazwę MECZ, znajduje się na parterze, dzięki czemu jest w pełni dostępna dla osób niepełnosprawnych. Osobne wejście od strony bezpłatnego parkingu umożliwia swobodę przemieszczania się i swoistą niezależność uczestników spotkania bądź konferencji. Sala umożliwia wiele opcji ustawienia krzeseł, mogąc pomieścić nawet 140 osób. Wyróżnia ją świetna akustyka, a w holu można umiejscowić ewentualną recepcję bądź bufet.


Sala SET dzięki bardzo szerokim stołom sprawdza się w przypadku szkoleń, warsztatów i wykładów. Pozwala swobodnie zasiąść 50-60 gościom.  Kierując się na pierwsze piętro spotkamy Salę GEM, która idealnie nadaje się do prowadzenia szkoleń instruktażowych, produktowych, zawodowych oraz treningów interpersonalnych. Mimo że to jedno z mniejszych pomieszczeń, spokojnie mieści 50 krzeseł.


W przypadku spotkań o bardziej kameralnym charakterze dla gości oddana jest do użytku Sala Kominkowa, w której może zająć miejsce 20 osób. Posiada osobne wyjście na patio, co umożliwia pewnego rodzaju odseparowanie się od pozostałych pomieszczeń. Można w niej przeprowadzić spokojne spotkania biznesowe i rozmowy kwalifikacyjne przy kojących dźwiękach trzeszczącego ognia w kominku. W takim otoczeniu łatwo się zrelaksować i tworzyć przyjemne wspomnienia.Ciągły rozwój ważny nie tylko w sporcie

Wystrój kompleksu wyraża się w trzech słowach: nowoczesność, minimalizm i funkcjonalność. Przestronne pokoje utrzymane są w jasnych barwach. Góruje biel, beż i szarość, które dopełniają ciekawe zdobienia wykonane z drewna. Całość tworzy oryginalny efekt.


Niedawno została także wprowadzona nowa formuła przerw kawowych oraz lunchowych, tak aby posiłki dopełniały nastawiony na sport tryb życia. Hotel wprowadził własne wypieki, korzysta z regionalnych składników - zależnych od obecnej pory roku. Dzięki takim zabiegom klienci otrzymują oferty FIT, DETOX lub VEGE, w których górują owoce, orzechy, tłoczone soki i smoothie.

Kucharze bezustannie podążają za trendami, aby zaspokoić nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Karta dań jest konsultowana z profesjonalnymi dietetykami, a ceny posiłków wcale nie są wygórowane. W menu znajdują się zdrowe zupy, najlepszej jakości mięso i warzywa. Ciekawą opcją jest własna konfiguracja posiłku, więc można spokojnie stwierdzić, że mobilność nie przejawia się tylko w formie organizacyjnej hotelu, ale nawet na kuchennych talerzach.


Analizując różne aspekty od zaplecza sportowego, przez biznesową funkcjonalność, aż po szczegóły jakimi jest dietetyczna żywność, ciężko znaleźć lepsza ofertę pośród konkurencji. Stosunkowo niska cena odpowiada wysokiej jakości świadczonych usług konferencyjnych, noclegowych i gastronomicznych. Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny GEM nie spoczywa na laurach. Obecnie warto skorzystać z rabatu na szkolenia organizowane w soboty i niedziele, który wynosi aż 25% stałej ceny i postawić na hotelowego pioniera w sporcie.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz