Konferencja otoczona zielenią w Augustów Medical SPA!

Konferencja otoczona zielenią w Augustów Medical SPA!

Działania biznesowe często kojarzą się z wysokimi, szklanymi wieżowcami, pędem życia i dużymi aglomeracjami. Czy jednak zawsze to musi tak wyglądać? Nic bardziej mylnego.

Wystarczy połączyć organizację wydarzeń biznesowych, takich jak szkolenia, warsztaty czy konferencje z odrobiną natury. Nowoczesność może świetnie dopełniać się z przyrodą, a najlepszym przykładem na to jest Augustów Medical SPA położone w województwie podlaskim.

Augustów Medical SPA to miejsce wyjątkowe pod wieloma względami. Na tle konkurencji wyróżnia je niebanalne połączenie z pozoru przeciwnych sobie elementów: natury i nowoczesności. Zrobiono to w taki sposób, aby wydobyć z nich to, co jest najlepsze i zaoferować swoim gościom w pełnym zakresie. W ten sposób powstała rozbudowana baza konferencyjna, gastronomiczna i noclegowa, która zapewnia relaks i dobre samopoczucie swoim gościom. W jaki sposób to było możliwe?

Już samo położenie obiektu jest jego ogromną zaletą. Augustów Medical SPA znajduje się nad brzegiem malowniczego jeziora Necko na Podlasiu. Otoczenie tworzy rozległy las sosnowy, który zapewnia ciszę i zdrowe powietrze. Charakterystyczny dla Zielonych Płuc Polski mikroklimat działa pro-zdrowotnie, co docenią szczególnie osoby pragnące uciec od zgiełku dużych miast.


Augustów oddaje do dyspozycji komfortowe pokoje hotelowe, w których można zarówno odpocząć, jak i wykonywać zaległe obowiązki zawodowe. W ofercie znajdują się aż 54 pokoi przeznaczonych dla jednej bądź dwóch osób. Przestronne i jasne wnętrza sprawiają, że każdy poczuje się w nich komfortowo. To doskonałe rozwiązanie podczas kilkudniowych szkoleń czy warsztatów. Uczestnikom spotkań zapewniony jest pełen komfort wypoczynku, a doświadczona obsługa podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego z gości.

Ponadto wszystkie pokoje są klimatyzowane oraz dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. We wnętrzach dominują odcienie szarości, brązu i zieleni, pozwalając poczuć się niczym w środku bujnego lasu. Każdy pokój posiada własną łazienkę wyposażoną w nowoczesne sprzęty. Do dyspozycji gości jest również lodówka, radio, telefon oraz telewizor.


Czym jednak byłby wyjazd służbowy bez profesjonalnie zaopatrzonej sali konferencyjnej? Organizatorzy mogą korzystać z eleganckiej powierzchni dostosowanej do współczesnych standardów technologicznych. W sali konferencyjnej Augustów Medical SPA może zasiąść maksymalnie 100 uczestników spotkania. Świetnie sprawdza się również podczas bardziej kameralnych, prywatnych spotkań przy prostokątnych stołach.


Doskonałe oświetlenie i nagłośnienie sali sprawiają, że wyświetlane filmy lub materiały szkoleniowe zachowują najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Minimalistyczny styl pozwala rozwinąć się najbardziej kreatywnym pomysłom i niekonwencjonalnym inicjatywom, dzięki czemu każda „burza mózgów” okazuje się wielkim sukcesem dla firmy.

Spotkanie biznesowe wśród podlaskiej przyrody zapewnia niezapomniane doznania, dzięki którym praca staje się przyjemnością. Goście mogą odpoczywać w wygodnych pokojach oraz korzystać z zaplecza rekreacyjnego. Praca odbywa się w nowoczesnej sali konferencyjnej, która dostarcza nam wszystko, co jest niezbędne do profesjonalnych wystąpień. Augustów Medical SPA jest więc dowodem na to, że biznes i natura mogą świetnie się uzupełniać, tworząc miejsce zarówno przyjemne, jak i nowoczesne.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz