Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
16.07.2021

Konferencja w centrum Poznania w zrewitalizowanej willi? Sprawdź nowy Hotel Liberté 33

Konferencja w centrum Poznania w zrewitalizowanej willi? Sprawdź nowy Hotel Liberté 33

Wydawać by się mogło, że centra dużych miast raczej nie są w stanie nikogo zaskoczyć - jednak nic bardziej mylnego! Niedawno, bo w czerwcu, otwarty został wyjątkowy Hotel Liberté 33 w Poznaniu. Mieści się on przy ulicy Libelta 33, w niedużej odległości od Dworca PKP, Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz od Starego Rynku. Ta korzystna lokalizacja jest jednak dopiero namiastką wspaniałości, które czekają w obiekcie!

Hotel Liberté 33 mieści się w zabytkowej willi i budynku Nowej Oficyny, obok których zdecydowanie trudno jest przejść obojętnie. Willa składa się z pięciu pięter, na których rozmieszczone zostały pokoje (17), sale konferencyjne, usługi gastronomiczne oraz szereg atrakcji. Pozostałe 43 pokoje znajdują się w Nowej Oficynie. Na gości nowego poznańskiego hotelu czeka więc łącznie 60 eleganckich pokoi, które są stylowo urządzone. Możliwy jest w nich efektywny wypoczynek w wysoce komfortowych warunkach. Wszystkie te pomieszczenia utrzymane są w 4-gwiazdkowym standardzie, zachwycając tym samym elegancją, innowacyjnością oraz wyjątkowym stylem.


Obiekt proponuje także dwie sale konferencyjne, które są odpowiednim tłem dla szkoleń, konferencji, wykładów, warsztatów czy innych spotkań biznesowych. Pomieszczenia te wyposażone zostały w niezbędne sprzęty multimedialne oraz funkcjonalne meble i udogodnienia.Na terenie obiektu znajduje się szereg usług gastronomicznych. Przede wszystkim jest to świetna Restauracja L33 Bistro & Bar, w której serwowane są fantastyczne kulinaria. Idealnym dopełnieniem jest Gin Bar, w którym podawane są autorskie drinki, oraz Wine Bar - Foodwine, gdzie skosztować można wielu rodzajów win. Wszystkie te pomieszczenia sprzyjają długim, interesującym rozmowom oraz integracji gości biznesowych. Hotel Liberté 33 do dyspozycji gości pozostawia również przestronny parking, dużą salę fitness i saunę.

Szukasz więc miejsca na organizację konferencji w centrum Poznania? Albo interesują Cię nietypowe wnętrza? Ten oto obiekt bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania!

POWRÓT
Hotel Liberté 33
Hotel Liberté 33

Poznań
wielkopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij