Konferencja w jednym z największych wodnych kompleksów rekreacyjno-sportowych w Polsce - poznaj Termy Maltańskie

Konferencja w jednym z największych wodnych kompleksów rekreacyjno-sportowych w Polsce - poznaj Termy Maltańskie

Poznań to nie tylko piękne Stare Miasto, legenda o koziołkach oraz świetne restauracje i kawiarnie, które czekają niemal na każdym kroku. To również malownicze jeziora, a tuż obok jednego z nich mieszczą się Termy Maltańskie. Miejsce to jest świetną atrakcją i przestrzenią do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Ale czy wiesz, że możesz zorganizować tam także konferencje i szkolenia?

Termy Maltańskiejednym z największych wodnych kompleksów rekreacyjno-sportowych na terenie kraju. Podzielone zostały one na 4 strefy: Aquapark, Basen Sportowy, Świat Saun oraz SPA 1306. W rezultacie więc, każdy znajdzie tam odpowiednią dla siebie przestrzeń na relaks. Ale poza tym, z oferty tego obiektu mogą skorzystać również klienci biznesowi. Mieści się tam 5 sal konferencyjnych, które różnią się pod względem wielkości. Zorganizujesz tam zarówno kameralne spotkania, jak i znacznie większe eventy, nawet na 400 osób w ustawieniu teatralnym.


Termy Maltańskie do dyspozycji gości oddają 5 sal konferencyjnych - Salę Olimpijską, Salę Mistrzowską, Salę Maltańską, Salę Termalną oraz Salę Źródlaną. Z powodzeniem mogą one stać się tłem szkoleń, konferencji, wykładów, warsztatów, sympozjów, kongresów, bankietów oraz innych spotkań biznesowych, edukacyjnych i kulturalnych. Największa z sal - Sala Olimpijska - może pochwalić się powierzchnią 790 m2, na których zmieści się maksymalnie 400 osób. Najmniejsza z kolei to Sala Mistrzowska o powierzchni 64 m2, odpowiednia na zaproszenie do 40 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie znajdujące się tam sale są nowoczesne, komfortowe oraz wyposażone w niezbędne sprzęty multimedialne. Dla jeszcze większego komfortu w każdym pomieszczeniu znajdują się udogodnienia takie jak m.in. klimatyzacja, dostęp do światła dziennego oraz szybkie Wi-Fi.


Termy Maltańskie są w stanie zapewnić gościom miejsca noclegowe. Zaledwie 400 m od obiektu mieści się Hotel Novotel Malta, w którym czekają eleganckie i wygodne pokoje oraz apartamenty. Prezentując Termy, oczywiście nie sposób pominąć ich atrakcji i usług dodatkowych. Należy w wspomnieć, że możesz w nich zorganizować również kampanie reklamowe lub wizerunkowe.

Po spotkaniach z kolei warto skorzystać z możliwości Aquaparku. Znajdą tam coś dla siebie nie tylko miłośnicy aktywnego wypoczynku, ale i ci, którzy chcą się wyciszyć i zrelaksować. Można tam skorzystać m.in. z dwóch basenów sportowych, szesnastu basenów rekreacyjnych, które wyposażone są w hydromasaże, gejzery i bicze wodne, a także z kilkunastu różnych saun i grot. To jednak nie wszystko! Warto odwiedzić też SPA, w którym czekają liczne masaże relaksacyjne oraz ajurwedyjskie ceremonie na ciało.

Na terenie obiektu znajdują się również malownicze tereny zielone, idealne na organizację pikników, koncertów czy kina letniego. Na każdy z tych eventów obsługa Term Maltańskich jest w stanie przygotować catering z restauracji w Aquaparku. Mamy również dobrą wiadomość dla zmotoryzowanych gości - otóż obiekt dysponuje dużym parkingiem, na którym zmieści się ponad 500 samochodów.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz