Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.08.2021

Konferencja w jednym z największych wodnych kompleksów rekreacyjno-sportowych w Polsce - poznaj Termy Maltańskie

Konferencja w jednym z największych wodnych kompleksów rekreacyjno-sportowych w Polsce - poznaj Termy Maltańskie

Poznań to nie tylko piękne Stare Miasto, legenda o koziołkach oraz świetne restauracje i kawiarnie, które czekają niemal na każdym kroku. To również malownicze jeziora, a tuż obok jednego z nich mieszczą się Termy Maltańskie. Miejsce to jest świetną atrakcją i przestrzenią do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Ale czy wiesz, że możesz zorganizować tam także konferencje i szkolenia?

Termy Maltańskiejednym z największych wodnych kompleksów rekreacyjno-sportowych na terenie kraju. Podzielone zostały one na 4 strefy: Aquapark, Basen Sportowy, Świat Saun oraz SPA 1306. W rezultacie więc, każdy znajdzie tam odpowiednią dla siebie przestrzeń na relaks. Ale poza tym, z oferty tego obiektu mogą skorzystać również klienci biznesowi. Mieści się tam 5 sal konferencyjnych, które różnią się pod względem wielkości. Zorganizujesz tam zarówno kameralne spotkania, jak i znacznie większe eventy, nawet na 400 osób w ustawieniu teatralnym.


Termy Maltańskie do dyspozycji gości oddają 5 sal konferencyjnych - Salę Olimpijską, Salę Mistrzowską, Salę Maltańską, Salę Termalną oraz Salę Źródlaną. Z powodzeniem mogą one stać się tłem szkoleń, konferencji, wykładów, warsztatów, sympozjów, kongresów, bankietów oraz innych spotkań biznesowych, edukacyjnych i kulturalnych. Największa z sal - Sala Olimpijska - może pochwalić się powierzchnią 790 m2, na których zmieści się maksymalnie 400 osób. Najmniejsza z kolei to Sala Mistrzowska o powierzchni 64 m2, odpowiednia na zaproszenie do 40 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie znajdujące się tam sale są nowoczesne, komfortowe oraz wyposażone w niezbędne sprzęty multimedialne. Dla jeszcze większego komfortu w każdym pomieszczeniu znajdują się udogodnienia takie jak m.in. klimatyzacja, dostęp do światła dziennego oraz szybkie Wi-Fi.


Termy Maltańskie są w stanie zapewnić gościom miejsca noclegowe. Zaledwie 400 m od obiektu mieści się Hotel Novotel Malta, w którym czekają eleganckie i wygodne pokoje oraz apartamenty. Prezentując Termy, oczywiście nie sposób pominąć ich atrakcji i usług dodatkowych. Należy w wspomnieć, że możesz w nich zorganizować również kampanie reklamowe lub wizerunkowe.

Po spotkaniach z kolei warto skorzystać z możliwości Aquaparku. Znajdą tam coś dla siebie nie tylko miłośnicy aktywnego wypoczynku, ale i ci, którzy chcą się wyciszyć i zrelaksować. Można tam skorzystać m.in. z dwóch basenów sportowych, szesnastu basenów rekreacyjnych, które wyposażone są w hydromasaże, gejzery i bicze wodne, a także z kilkunastu różnych saun i grot. To jednak nie wszystko! Warto odwiedzić też SPA, w którym czekają liczne masaże relaksacyjne oraz ajurwedyjskie ceremonie na ciało.

Na terenie obiektu znajdują się również malownicze tereny zielone, idealne na organizację pikników, koncertów czy kina letniego. Na każdy z tych eventów obsługa Term Maltańskich jest w stanie przygotować catering z restauracji w Aquaparku. Mamy również dobrą wiadomość dla zmotoryzowanych gości - otóż obiekt dysponuje dużym parkingiem, na którym zmieści się ponad 500 samochodów.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij