Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.10.2015

Konferencja w Novotel Centrum Gdańsk

Konferencja w Novotel Centrum Gdańsk

Ekskluzywne pokoje, doskonale przystosowane sale konferencyjne i znakomite posiłki - na to wszystko mogą liczyć Goście hotelu Novotel Centrum Gdańsk.

Hotel Novotel Centrum Gdańsk położony jest na Wyspie Spichrzów w samym centrum Gdańskiej Starówki. Novotel Centrum Gdańsk do dyspozycji oddaje cztery sale konferencyjne, których całkowita powierzchnia wynosi 310 mkw. Sale doskonale nadają się do organizacji konferencji, szkoleń firmowych oraz wszelkich spotkań biznesowych. Sale mogą być łączone ze sobą wedle potrzeb Gości. Po połączeniu sal można zorganizować konferencję nawet dla 300 osób.

Wszystkie sale konferencyjne są profesjonalnie wyposażone. Posiadają mikrofony (przewodowe i bezprzewodowe), odpowiednio przystosowane nagłośnienie, ekran, rzutnik folii i rzutnik
multimedialny, TV, video i flipchart. Wszystkie cztery sale mają dostęp do Internetu oraz do światła dziennego i mogą być w każdej chwili zaciemnione.

Po konferencji Goście zrelaksują się ekskluzywnych i komfortowych pokojach hotelowych. Na szczególną uwagę zasługuje Pokój Executive - klimatyzowany i wyposażony tak, żeby każdy biznesmen czuł się jak u siebie w domu.

Po dniu pełnym wrażeń Goście mogą odprężyć się w hotelowym ogrodzie lub zamówić pysznego drinka w hotelowej restauracji. Na  Gości czeka również centrum fitness i strefa Wellness.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij