Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.06.2022

Konferencja w pałacu i integracja pod Warszawą? Polecamy Pałac Zaborówek!

Konferencja w pałacu i integracja pod Warszawą? Polecamy Pałac Zaborówek!

Pałace w okolicach Warszawy trudno zliczyć na palcach obu dłoni. Jest ich naprawdę sporo i wiele z nich jest naprawdę warte szczególnej uwagi. Jednym z takich miejsc jest Pałac Zaborówek, którego historia sięga XIX wieku. 

Pałacowe wnętrza skrywają nie tylko zabytkowe meble czy detale nawiązujące do historii tamtych czasów, ale również niesamowitą historię miłości Fryderyka Chopina i Marii Wodzińskiej. Jeśli chcecie ze swoją drugą połówką również spędzić miłe chwile w tej jakże romantycznej pałacowej atmosferze, warto zarezerwować pobyt w Pałacu Zaborówek choćby na weekend. 


Konferencja w pałacu? Czemu nie!

Ten pałac pod Warszawą wybierają chętnie nie tylko zakochane pary, ale również pracodawcy z Warszawy, którzy organizują tutaj różnego rodzaju szkolenia i imprezy integracyjne. Pałac Zaborówek sprawdza się do tych celów bardzo dobrze, ponieważ posiada 4 sale konferencyjne o różnej wielkości, co umożliwia organizację zarówno małych, jak i większych eventów. Sale nie dość, że są nowocześnie wyposażone, to przede wszystkim są bardzooo klimatyczne. Konferencja w pałacu, warsztaty w Oranżerii? Brzmi ciekawie, prawda?Sala Balowa, która jest największym pomieszczeniem w obiekcie, jak sama nazwa wskazuje, oprócz konferencji, sprawdzi się również na bale, bankiety i inne przyjęcia okolicznościowe. Odrestaurowane zabytkowe mury zrobią z pewnością duże wrażenie na Waszych gościach. A jeszcze większe wrażenie mogą na nich zrobić atrakcje, które Pałac Zaborówek przygotował na te okazje. Możecie zamówić kolacje degustacyjne, ale też zdegustować wina, whisky czy nawet cygara :) 


Gdzie na integrację pod Warszawą?

Na terenach otaczających pałac można spędzić miło czas, bawiąc się wspólnie podczas gier teambuildingowych czy przejażdżki bryczką. Warto przy pomocy bryczki zwiedzić również sąsiadującą z pałacem Puszczę Kampinoską i odkryć jej baśniowe zakamarki. Pałacowe mury w połączeniu z baśniowym otoczeniem lasów sprawiają, że można poczuć się tu naprawdę jak w bajce Disney'a lub romantycznym filmie z dawnych lat. 


Jeśli chcesz przeżyć piękną przygodę w czarującym miejscu, sprawdź więcej informacji w wizytówce Pałacu Zaborówek na naszej stronie.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij