Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
27.06.2019

Konferencja w Pałacu Poledno alternatywą dla spotkań w biurowcach i hotelach

Konferencja w Pałacu Poledno alternatywą dla spotkań w biurowcach i hotelach

Niedaleko Bydgoszczy, w niewielkiej miejscowości Poledno, znajduje się Pałac Poledno, który ma wiele do zaoferowania zarówno turystom, jak i gościom biznesowym. 

Historia tego budynku sięga połowy XIX wieku, kiedy to powstaje jego bryła. Po wybuchu II wojny światowej pałac znalazł się w rękach Ż. von Falleis, w 1948 r. stał się własnością Skarbu Państwa, a na początku lat 90. wykupiła go osoba prywatna, co pozwoliło na przywrócenie Pałacowi w Polednie dawnej świetności. W ramach kompleksu pałacowo-parkowego powstał hotel, restauracja, zaplecze konferencyjne. Na uwagę zasługuje również unikalna na skalę europejską wystawa edukacyjno-przyrodnicza. 

Mimo zabytkowych wnętrz i historycznego klimatu, Pałac Poledno jest doskonale przystosowany do organizacji konferencji, szkoleń i innych biznesowych wydarzeń. Wysokiej klasy sprzęt multimedialny i profesjonalizm personelu doceniają zarówno lokalni przedsiębiorcy z województwa kujawsko-pomorskiego, jak i event managerowie z całej Polski. Pałac jest ciekawą alternatywą dla sal konferencyjnych w biurowcach w centrum Bydgoszczy lub sal w bydgoskich, toruńskich i chełmińskich hotelach. 


Gościom biznesowym pałac w Polednie oferuje kilka sal konferencyjnych, szkoleniowych i bankietowych. Pomieszczenia te są na tyle funkcjonalne, że można je dowolnie aranżować i dostosowywać do potrzeb organizatora eventu. Sala Konferencyjna o pow. 160 m2 pomieści do 150 osób, co pozwala zorganizować tu naprawdę duże konferencje, seminaria czy prezentacje.


Mniejsza Sala Prowansalska to miejsce na spotkania do 70 osób. Kameralnie urządzona w prowansalskim stylu posiada 100 m2 powierzchni. Największą przestrzeń eventową Pałacu Poledno stanowi Sala Balowa o pow. 200 m2, która swobodnie pomieści do 200 osób w układzie zasiadanym, a nawet 300 w ustawieniu bankietowym. Eleganckie wnętrza stanowią doskonałe i wytworne tło każdego przyjęcia. Niewątpliwym atutem Sali Balowej jest możliwość zaaranżowania sali jako miejsce prezentacji większych produktów lub jako przestrzeń wystawowa. 


A co po skończonej konferencji?

Integracja i odpoczynek! Pałac Poledno ma naprawdę rozbudowaną ofertę rekreacyjną. Na terenie budynku można zagrać w bilard lub darta, napić się piwa w pubie, zobaczyć wystawę edukacyjną-przyrodniczą, zrelaksować się w strefie Wellness & SPA, a nawet wziąć udział w kulinarnych warsztatach organizowanych w Spiżarni Pałacowej.


Na życzenie organizowane są też ogniska nad jeziorem, biesiady grillowe, gry scenariuszowe, team building, spływy kajakowe, zabawy z DJ'em czy karaoke. Goście z pewnością nie będą się tu nudzić. 

Pałac Poledno doskonale sprawdzi się na kilkudniowy wyjazd firmowy. Organizatorzy nie muszą się martwic o zakwaterowanie uczestników. Pałacowe pokoje są bardzo komfortowe i nowoczesne. Nie brakuje tam wygodnych mebli czy praktycznych udogodnień. W kompleksie znajduje się też Restauracja, w której kucharze dbają o zaspokojenie kubków smakowych swoich gości. Przykładają dużą wagę nie tylko do smaku czy aromatu potraw, ale również do sposobu podania dań na stoły i do wyglądu jedzenia na talerzach. 


Czasem warto uciec od zgiełku dużego miasta (w tym wypadku Bydgoszczy czy Torunia) i korzystać z uroków przyrody i małych miejscowości. Pałac Poledno z pewności pozytywnie Was zaskoczy. 


POWRÓT
Hotel Poledno
Hotel Poledno

Bukowiec
kujawsko-pomorskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij