Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
20.07.2018

Konferencja w stylu staropolskim w Ostoi Chobienice!

Konferencja w stylu staropolskim w Ostoi Chobienice!

W województwie wielkopolskim znajduje się urokliwa Ostoja Chobienice. Jest to miejsc niezwykłe i wyróżniające się, ponieważ gwarantuje prawdziwą podróż w czasie. Tradycyjna kuchnia oraz swojski wystrój wnętrz potrafią zachwycić każdego. To jednak nie wszystko. Właściciele szanują przyrodę i okazują gościom staropolską gościnność, dzięki temu obiekt staje się wartym uwagi podczas poszukiwań lokum na szkolenie lub konferencję.

Otoczenie Ostoi Chobienice tworzy rozległy park, który tworzą stare i potężne drzewa. Niektóre z nich liczą sobie już blisko 150 lat. W tak bajecznym otoczeniu można poczuć się, jak w zupełnie nowej rzeczywistości. Bliskość natury uspokaja i niweluje dotychczasowe problemy. Otoczenie, w jakim wykonujemy obowiązki zawodowe ma ogromne znaczenie w efektywności naszej pracy.

Ostoja Chobienice jest idealnym miejscem na wyjazd z rodziną i przyjaciółmi, ale także zaspokaja wszystkie potrzeby klientów biznesowych. Łącząc profesjonalne podejście, nowoczesność wykorzystanych technologi z klimatycznymi wnętrzami i przyjemną atmosferę, powstało miejsce, w którym po prostu chce się pracować. A dobre nastawienie to już połowa sukcesu!


Komfort wypoczynku!

Aby mieć siłę i chęci do pracy należy przede wszystkim postawić na jak najlepsze warunki noclegowe w obiekcie konferencyjnym. Posiadłość Ostoja Chobienice należała niegdyś do słynnego rodu Mielrzyńskich. Wszystkie budynki na posesji zostały gruntownie odrestaurowane, zachowując jednocześnie swój niepowtarzalny klimat. Stare, kamienne mury niosą swoje historie, dzięki czemu każda osoba, która między nimi przebywa, czuje się wyjątkowo. Przestrzenie są pełne rodzinnego ciepła, dlatego można tutaj poczuć się zrelaksowanym, jak u siebie w domu.

Ostoja Chobienice posiada 50 komfortowych pokoi gościnnych. Wszystkie noszą niepowtarzalne nazwy, które dopełniają jednolitą koncepcję obiektu. Odnajdzie się tutaj miejsca takie jak: Pokój Szlachcica, Magnata, Sarmaty oraz Hrabiego. Wystrój także nawiązuje do przeszłości. Wykorzystano jasne kolory i drewniane belki, a jednocześnie wstawiono wysokiej jakości meble we współczesnym stylu. Takie połączenie sprawia, że wnętrza są zarówno funkcjonalne, jak i gustowne. Każdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżko, sejf, czajnik i telewizor. Posiadają własne łazienki i dostęp do bezprzewodowego internetu. Ponadto wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. 


Konferencja w stodole!

Sala Stodoła to blisko 700 m2 powierzchni o charakterze biznesowo-eventowym. Mimo swej nazwy, nie jest to miejsce w jakikolwiek sposób zacofane. Wręcz przeciwnie. Sala Stodoła spełnia najwyższe standardy obsługi szkoleń, konferencji, warsztatów czy różnego typu spotkań firmowych. Ogromną zaletą jest to, że do pomieszczenia można bezproblemowo wjechać samochodem. Duże drzwi umożliwiają także wnoszenie dużych konstrukcji czy sprzętu.

Wykorzystano nowoczesny system ścian modułowych, który pozwala dzielić przestrzeń na mniejsze salki szkoleniowe. Do dyspozycji organizatorów są tablice flipchart, ekrany i projektory multimedialne. Dodatkowo Sala Stodoła jest doskonale oświetlona i nagłośniona. Okna można zaciemnić. Te wszystkie te elementy sprawiają, że wyświetlane prezentacje i prowadzone przemówienia osiągają międzynarodowe standardy. Do dyspozycji są także kameralna Herbaciarnia oraz Sala VIP, w których można odbyć tzw. "rozmowę w cztery oczy". 


Nietuzinkowy wystrój wnętrz oraz sympatyczna, pomocna obsługa tworzą miejsce, w którym chce się spędzać czas. W Ostoi Chobienice można odpoczywać i pracować, zachowując przy tym pozytywne nastawienie do postawionych przed sobą wyzwań. Szkolenia i konferencje odbywają się tutaj bez problemów, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Wszystko to sprawia, że Ostoja Chobienice jest tak magicznym, a zarazem funkcjonalnym miejscem.

POWRÓT
Ostoja Chobienice
Ostoja Chobienice

Siedlec
wielkopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij