Konferencja w warszawskim obiekcie kultury? Polecamy Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury / Kino Praha

Konferencja w warszawskim obiekcie kultury? Polecamy Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury / Kino Praha

Organizacja spotkań biznesowych może się kojarzyć głównie z nowoczesnymi salami konferencyjnymi w wieżowcach lub w hotelach. Jednak możliwości jest o wiele więcej! Konferencje, szkolenia i inne eventy zorganizować można także w obiektach kultury, takich jak teatr czy kino. Doskonałym przykładem jest Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury / Kino Praha, który zlokalizowany jest przy ulicy Jagiellońskiej 26 w Warszawie.

Lokalizacja ta jest bardzo korzystna - do ścisłego centrum z obiektu są zaledwie 4 kilometry, a na lotnisko - 13 kilometrów. Dookoła Teatru znajdują się najważniejsze punkty usługowe oraz Park Praski, świetny na spacer po konferencji.


Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury / Kino Praha ma w swojej ofercie dużą salę teatralną, która jest w stanie pomieścić aż 271 gości. Znajduje się tam również nieco mniejsza sala kinowa, odpowiednia na zaproszenie 134 osób. To jednak nie wszystko - przed tymi salami usytuowany jest przestronny foyer ze sceną kameralną. Wszystkie te pomieszczenia doskonale sprawdzają się jako tło konferencji, szkoleń, wykładów, kongresów, sympozjów oraz prezentacji. Możliwa jest tam również organizacja live streamingów wydarzeń.


Sale te wyróżniają się przestronnością, profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym oraz wyjątkowym charakterem. Pomieszczenie są klimatyzowane, a szybka, bezprzewodowa sieć Internetu pozwala na korzystanie z sieci. Kolejnym atutem tego miejsca jest zapewnienie organizatorom pełnego wsparcia organizacyjno-technicznego podczas wydarzeń.


Na gości czeka również duża szatnia na 500 miejsc, a 140 metrów od obiektu usytuowany jest parking strzeżony, który z powodzeniem pomieści kilkadziesiąt samochodów osobowych i autobusów. Świetnym udogodnieniem jest też Kiepura Cafe, czyli klimatyczna kawiarenka w Foyer, w której serwowana jest świeżo parzona kawa, aromatyczne herbaty, słodkie i wytrawne przekąski, a także zachwycające desery.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz