Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
12.05.2022

Konferencja za miastem i wyjazd integracyjny nad jeziorem

Konferencja za miastem i wyjazd integracyjny nad jeziorem

Na Kujawach, gdzieś w połowie drogi między Bydgoszczą a Grudziądzem znajduje się niewielka wieś o nazwie Polendo. Taką samą nazwę nosi pałac, którego historia zaczęła się już w 1890 roku. Obecnie Zespół Pałacowo-Parkowy w Polednie oferuje zarówno hotel, jak i restaurację, sale konferencyjne i unikatową na skalę europejską... wystawę edukacyjno-przyrodniczą. Na miejscu jest też 35-hektarowy park pałacowy, w którym można organizować imprezy plenerowe i zabawy integracyjne. Zaciekawieni? Jeśli tak, zachęcamy do czytania dalej :)

Pałac Poledno to miejsce, które chętnie odwiedzają osoby poszukujące chwili wytchnienia w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku dużych miast. Do pałacowego kompleksu jednak równie chętnie przyjeżdżają goście biznesowi, którzy we wsi Poledno szukają miejsca na konferencje/szkolenie/wyjazd firmowy, komfortowych noclegów, obiecującej oferty cateringowej i dużej przestrzeni na zewnątrz, na której można spędzić miło czas na świeżym powietrzu, jednocześnie robiąc coś fajnego i przydatnego. I to wszystko w Pałacu Poledno właśnie znajdują.W pałacowych wnętrzach do dyspozycji organizatorów eventów są 3 sale konferencyjne. Dwie z nich (Sala Prowansalska - max. 70 osób, Sala Konferencyjna - max. 150 osób) skierowane są bardziej do osób, które szukają przestrzeni na bardziej formalne spotkania. Z kolei Sala Balowa, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczona jest bardziej na uroczystości czy firmowe bankiety. Jej wytworne i eleganckie wnętrza tworzą piękną scenografię do każdej imprezy. W ustawieniu bankietowym zmieści się tu aż 300 osóbA co oprócz sal konferencyjnych czeka na gości biznesowych? Masa atrakcji, które czekają na uczestników spotkania lub... które wraz z zaprzyjaźnionymi firmami mogą dla nich zostać przygotowane. Wymienimy tylko część z nich, a po więcej informacji zapraszamy na stronę Pałacu Poledno.


W kompleksie Pałacu Poledno mieści się Pub z dartem i stołem do bilarda, jest też strefa wellness & spa, w której można się zrelaksować, a także Spiżarnia Pałacowa, przy której organizowane są niezapomniane biesiady grillowe do białego rana oraz ciekawe warsztaty kulinarne. W pałacowym parku, nad samym jeziorem, można również zorganizować ognisko, które sprawdzi się doskonale jako integracyjna zabawa po skończonym szkoleniu czy konferencji. Jako że Pałac Poledno jest obiektem nad jeziorem, nie mogło zabraknąć w ofercie wypożyczalni kajaków i rowerów wodnych. Aktywności na wodzie cieszą się dużym powodzeniem zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim. 


Dodatkowo dla gości pałac może zorganizować inne atrakcje - dzięki współpracy z renomowanymi firmami, specjalizującymi się w organizacji imprez integracyjnych. Należą do nich choćby gry scenariuszowe, team building, kasyno, rajdy rowerowe, spływy kajakowe, zabawy z DJ-em + Karaoke, symulatory jazdy/batak/dachowania/zderzenia oraz wyjazdy do pobliskiej Winnicy Przy Talerzyku.


Bogata oferta rekreacyjna wraz z komfortowymi noclegami w pałacowych pokojach i z wyśmienitymi daniami kuchni polskiej oraz międzynarodowej przygotowywanymi w pałacowej restauracji sprawia, że Pałac Poledno to odpowiednie miejsce na organizację rozmaitych eventów - zarówno tych biznesowych, jak konferencje, szkolenia i wyjazdy firmowe, jak i tych indywidualnych, jak wesela, komunie, rocznice czy jubileusze. Miejsce sprawdzi się także np. na wyjazd kawalerski lub panieński.POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij