Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
16.02.2022

Konferencje na Kaszubach - River Style Hotel & SPA

Konferencje na Kaszubach - River Style Hotel & SPA

Nie byliście jeszcze na Kaszubach, a zawsze interesowała Was kaszubska kultura i kuchnia? Może warto połączyć zwiedzanie tego ciekawego regionu ze szkoleniem lub konferencją? River Style Hotel & SPA będzie doskonałą bazą wypadową do wycieczek krajoznawczych, ale także odpowiednim miejscem na organizację spotkania biznesowego lub wyjazdu integracyjnego.

River Style to hotel w Redzie, miejscowości położonej nad rzeką o tej samej nazwie i zaliczanej do tzw. Małego Trójmiasta. W hotelu znajdziecie wiele udogodnień, które umilą pobyt w tym wyjątkowym obiekcie na Pomorzu

Hotel z basenem - Kaszuby oferują kilka takich obiektów

Wśród atrakcji hotelu jest m.in. basen klasyczny o długości 18 m wraz z przeciwprądem oraz basen rekreacyjny z wieloma masażerami, leżankami i gajzerem.

Basen w River Style Hotel SPA

Basen rekreacyjny w River Style Hotel SPA

Dodatkowo goście mogą korzystać z sauny suchej, sauny parowej, 3 jacuzzi i strefy relaksu z leżakami. Dla najmłodszych czekają 2 brodziki o głębokości 30 i 55 cm. Dodatkowo w ofercie znajdują się zabiegi kosmetyczne i rozmaite masaże.

Sauna w River Style Hotel SPA

Jacuzzi w River Style Hotel SPA

Dla osób, które bardziej od basenów i saun cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu, przygotowano profesjonalnie wyposażoną siłownię. Znajdziemy tu m.in. bieżnie, rowerki, orbitreki czy strefę wolnych obciążeń. River Style Hotel & SPA oferuje również profesjonalny kort do squasha firmy ABS. 

Na wieczorne spotkania przy drinku lub piwie sprawdzi się gra w kręgle. W hotelu na Kaszubach znajdują się 4 tory bowlingowe. Dodatkowo można spróbować swoich sił podczas rozgrywek w piłkarzyki, cymbergaja czy bilard. 

Kręgle w River Style Hotel SPA

Dla najmłodszych gości hotel przygotował Salę Zabaw Riverlandia na poziomie -1. Masa atrakcji sprawi, że dzieci na pewno długo nie będą się tu nudzić. 

W ofercie hotelu znajdziemy również Restaurację Rzeka Smaków i Kawiarnię Cafe & Bar. 

Sale konferencyjne River Style Hotel & SPA

Opowiedzieliśmy Wam już trochę o licznych atrakcjach River Style Hotelu & SPA, ale na samym początku naszego artykułu wspomnieliśmy, że ten kaszubski hotel sprawdzi się również na organizację spotkania biznesowego - i tak rzeczywiście jest!

Sala konferencyjna w River Style Hotel SPA

Sal konferencyjnych w River Style Reda jest 4 o łącznej powierzchni 1100 m2. Największa z nich (Sala Balowa) pomieści nawet 600 osób! W Salach Wesołej i Kryształowej zmieści się 200 osób, a w Sali Spokojnej do 120 osób. Są to więc sale, w których zorganizujecie naprawdę duże szkolenia czy konferencje w Redzie. Sale wyposażono w nowoczesny sprzęt (m.in. ekran, projektor, flipchart) i bezprzewodowy internet.

Jeśli poszukujecie fajny hotel z basenem na Kaszubach, warto przyjrzeć się naszej dzisiejszej propozycji! :)

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij