Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.02.2019

Konferencje nad Motławą w Hotelu Królewskim

Konferencje nad Motławą w Hotelu Królewskim

Trójmiasto każdego roku przyciąga rzeszę turystów, miłośników plażowania oraz sportów wodnych. Wiele osób przybywa do Gdańska również w poszukiwaniu zachwycającej architektury. Zabytkowe budowle przeplatają się z nowoczesnymi hotelami i prestiżowymi restauracjami. Wśród jednych z najciekawszych obiektów w mieście jest 3-gwiazdkowy Hotel Królewski.

W niebanalny sposób łączy swój historyczny charakter z współczesnymi rozwiązaniami hotelarskimi, dzięki czemu goście mają zapewniony pełen komfort wypoczynku. Jednocześnie jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia, warsztatów lub konferencji w wyjątkowej lokalizacji, ponieważ na Wyspie Ołowianka.

Hotel Królewski funkcjonuje na rynku hotelarskim już blisko 10 lat. Goście mogą więc liczyć na doświadczoną i profesjonalną kadrę pracowniczą, która spełnia najwyższy standard obsługi nawet prestiżowych spotkań międzynarodowych. Sam obiekt zachwyca swoim wyglądem. Ceglany, duży budynek idealnie wpasowuje się charakterystyczną dla Gdańska panoramę. Atutem Hotelu Królewskiego jest również jego położenie tuż nad rzeką Motławą, na Wyspie Ołowianka. Zapewnia to zachwycający widok z okien pokoi, a goście tym bardziej czują tutaj nadmorski klimat miejscowości.

Niedaleko znajduje się Centralne Muzeum Morskie, Polska Filharmonia Bałtycka oraz Żuraw, więc goście mają doskonały punkt startowy do zwiedzania miasta. Gwar urokliwych uliczek łączy się z przyjemną bryzą, dzięki czemu uczestnicy spotkań firmowych mogą poczuć się, jak na wakacjach. W takiej otoczce nawet długie szkolenia czy trudne negocjacje stają się czystą przyjemnością.

Prócz lokalizacji, ogromnym atutem jest również zaplecze konferencyjne, a bez niego żadne spotkanie nie może dojść do skutku. W Hotelu Królewskim nie ma takiego problemu. Organizatorom wydarzeń firmowych udostępniono aż trzy sale konferencyjne: Salę Królewską, Salę Superior 1 oraz Salę Superior 2. 


Wielkość i specyfikacja sal konferencyjnych daje nieograniczone możliwości planowania i realizowania nawet najbardziej niekonwencjonalnych pomysłów. Każda z sal została nagłośniona oraz zaopatrzona w dostęp do internetu. Ponadto na wyposażenie składa się ekran, rzutnik multimedialny, flipchart oraz mikrofon.

Nowoczesny sprzęt pozwala bez problemów prowadzić wystąpienie przed publiką lub wyświetlać materiały szkoleniowe. Największą powierzchnię posiada Sala Superior 1, która oferuje aż 168 m2. Idealnie sprawdza się podczas seminariów i konferencji. Pozostałe dwie sale dostosowane są do kameralnych szkoleń, warsztatów, meetingów czy zebrań.


Ofertę Hotelu Królewskiego uzupełnia elegancka restauracja oraz aż 30 pokoi gościnnych. Z okien rozciąga się piękny widok na dawne pobrzeże Motławy oraz historyczne Stare Miasto Gdańska. Pokoje posiadają własne, nowoczesne łazienki, w których znajdują się kabiny prysznicowe lub wanny. Do użytku gości jest suszarka do włosów oraz hotelowy pakiet ręczników.

Ponadto w pokojach znajduje się minibar, a w wolnych chwilach można oglądać telewizję. Nawet wnętrzach hotelu można poczuć wyjątkowość nadmorskiego miasta, dzięki zdobieniom wykonanym z surowej cegły. W ofercie noclegowej znajdują się również luksusowe apartamenty o podwyższonym standardzie. 


Hotel Królewski posiada rozbudowaną ofertę, która zaspokaja potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Obsługa podchodzi indywidualnie do każdego klienta, dzięki czemu pobyt przestaje być tylko służbowym obowiązkiem, a staje się przyjemnym wspomnieniem na całe życie. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij