Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
29.12.2018

Konferencje w Browarze Lubicz nie tylko dla miłośników piwa

Konferencje w Browarze Lubicz nie tylko dla miłośników piwa

Rynek konferencyjny i szkoleniowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Spotkań biznesowych organizowanych w roku jest coraz więcej, a tym samym przybywa miejsc, które swoje zaplecze biznesowe do takich celów właśnie udostępniają. Organizatorzy eventów poszukują coraz oryginalniejszych miejsc na konferencje, szkolenia i imprezy firmowe. Dzisiaj proponujemy miejsce w Krakowie, które spodoba się nie tylko amatorom piwa, ale również osobom ceniącym sobie klimatyczne wnętrza i nietuzinkowe pomysły.


Browar Lubicz znajduje się w Krakowie, w ścisłym centrum, obok dworca PKP. Dogodna lokalizacja sprawia, że miejsce to chętnie odwiedzają nie tylko krakowscy i małopolscy przedsiębiorcy, ale również organizatorzy spotkań firmowych z całej Polski i za granicy. Browar mieści się w pofabrycznym budynku Dawnej Słodowni, który pochodzi z XIX wieku. Mimo, że budynek został dokładnie odrestaurowany i dostosowany do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, wciąż warzy się tu piwo - już od 170 lat! Niegdyś cenione w całej Galicji piwo dziś także znajduje swoich miłośników. 


Panująca we wnętrzach budynku atmosfera sprzyja organizacji spotkań - zarówno tych biznesowych, jak i bardziej okolicznościowych wydarzeń. W krakowskim Browarze Lubicz organizowane są m.in. szkolenia, konferencje, warsztaty, negocjacje, bankiety, wesela, komunie, chrzciny, urodziny i wigilie firmowe.

Bogata oferta rekreacyjna urozmaica gościom pobyt w tym miejscu. Możliwość zwiedzenia zabytkowych wnętrz browaru i wysłuchania historii tego jakże ciekawego obiektu w połączeniu z degustacją sprawią, że każde spotkanie biznesowe zostanie na długo zapamiętane przez uczestników eventu. Goście na żywo mogą również obserwować cały proces wytwarzania piwa, co jest nie lada gratką nie tylko dla miłośników tego trunku!


Spotkania biznesowe można zorganizować w jednej z 6 sal, które swoją nazwą i stylem nawiązują do kolejnych procesów produkcji piwa. Największe pomieszczenie to Dojrzewalnia, w którym zmieści się do 130 osób w układzie teatralnym. Sala ta znajduje się na pierwszym piętrze i posiada aż 150 m2 powierzchni. Wyposażono ją w niezbędny do przeprowadzenia udanego spotkania sprzęt, m.in. ekran o wymiarach 2,6 x 3,9 m, projektor multimedialny, internet bezprzewodowy i mikrofony bezprzewodowe.

Na terenie Browaru Lubicz znajdziemy również mniejsze sale, idealne na bardziej kameralne spotkania lub przyjęcia okolicznościowe w mniejszym gronie: Leżakownia z Antresolą, Słodownia, Parownia i Ogród Warzeń. Przy samym wejściu tej ostatniej znajduje się serce Browaru Lubicz, czyli Warzelnia. Goście mogą obserwować pracę piwowarów w trakcie warzenia. Dzięki temu procesowi w całym ogrodzie czuć przyjemny aromat świeżo warzonego piwa. 

Na uwagę zasługuje również klimatyczna Restauracja Browarna, w której serwowane są dania przygotowywane ze świeżych, lokalnych produktów. W stylowo zaaranżowanych wnętrzach Restauracji organizowane są spotkania firmowe i przyjęcia okolicznościowe. Miejsce to chętnie wybierane jest również na organizację firmowych lunchy i biznesowych kolacji.

Kucharze zaskakują udanymi połączeniami smakowymi potraw. Pyszne dania w połączeniu z przygotowywanym na miejscu piwem dobranym do owego dania? Kulinarne doznania na pewno zostaną na długo w pamięci gości! 


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego miejsce. Może będzie to ciekawa alternatywa dla konferencji w hotelu lub szkolenia w biurowcu? Kto wie, kto wie... 


POWRÓT
Browar Lubicz
Browar Lubicz

Kraków
małopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij