Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
25.01.2016

Konferencje w Hotelu Arłamów

Konferencje w Hotelu Arłamów

Hotel Arłamów to czterogwiazdkowy obiekt położony w Arłamowie w Bieszczadach. Hotel wybudowano na szczycie niemal 600 metrowego wzgórza, dzięki czemu z okien tutejszych pomieszczeń rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama Bieszczad Wysokich.

Hotel Arłamów jest jednym z największych i najnowocześniejszych ośrodków konferencyjnych w Polsce składające się z dwóch wielofunkcyjnych sal o łącznej powierzchni 1485,6 mkw.. Sale wyposażone są w system przesuwanych ścian, dzięki czemu można uzyskać nawet 10 mniejszych sal konferencyjno-szkoleniowych, w których jednocześnie zasiądzie aż 1670 osób. Każda z sal ma dostęp
do przestronnego foyer, w którym serwowane są poczęstunki przerwy kawowe. Foyer posiada także nieduże pomieszczenie biurowe, w którym także organizowane są konferencje. W hotelu znajduje się również przykryty szklanym dachem dziedziniec o imponującej powierzchni 2288 mkw.. Organizowane tu są kongresy, koncerty, targi, wystawy, premiery nowych modeli samochodów, a także gale bokserskie.

Poza ogromnym zapleczem konferencyjnym, Hotel Arłamów oferuje swoim Gościom najwyższy standard usług i wypoczynek na światowym poziomie. Obiekt dysponuje 213 komfortowymi pokojami, w tym 197 dwuosobowymi i 16 luksusowymi apartamentami. Dwa najbardziej okazałe apartamenty, apartamenty prezydenckie, wyposażone są nawet we własne windy umożliwiające Gościom przedostanie się z podziemnego garażu bezpośrednio do apartamentu.

Hotel Arłamów dostarcza swoim Gościom ogromną dawkę rozrywki. Na terenie obiektu znajduje się okazała baza sportowo-rekreacyjna, na którą składa się hala sportowa z pełnowymiarowymi boiskami, halą tenisową z dwoma kortami, czterema kortami do squasha, salą fitness, siłownią, ścianką wspinaczkową oraz dwiema strzelnicami. Oprócz hali znajdują się tu także zewnętrzne korty tenisowe, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej i rugby, stawy rybne, pole golfowe, kompleks narciarski, stadnina koni z krytą ujeżdżalnią, park linowy, kręgielnia, sala bilardowa oraz liczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe.

Na osoby ceniące sobie spokojniejsze formy odpoczynku czeka profesjonalna strefa SPA & Wellness, która oferuje między innymi 16 gabinetów zabiegowych, basen wewnętrzny z torami sportowymi i innymi atrakcjami wodnymi, sauny, jacuzzi, otwarty cały rok zewnętrzny basen termalny oraz taras widokowy i salę gimnastyczną wykorzystywaną do zajęć fitness i jogi.

INFORMACJA PRASOWAPOWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij